جمعیت زیاد زندانیان، عامل افزایش خودکشی‌

گزارشی از وضعیت زندان‌های انگلیس و ولز نشان می‌دهد شلوغی بیش از حد زندان‌ها، موجب افزایش شدید شمار خودکشی‌ها در زندان‌های انگلیس و ولز بین سال‌های 2013 و 2014 بوده است.

جای زندانیان در طرح تحول سلامت خالی است

رئیس سازمان زندان‌ها گفت: متأسفانه در طرح تحول سلامت جایگاهی برای زندانیان و خانواده‌های آن‌ها تعریف نشده و ضرورت دارد که ما در این طرح‌ها و سیاست‌ها، سهم این بخش از جامعه را از دولت مطالبه کنیم.

هزینه نگهداری زندانیان بالاست

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: هزینه نگهداری از زندانیان بسیار بالاست و کمیسیون قضایی این آمادگی را دارد که در راستای تحقق آنچه که مطلوب سازمان زندان‌هاست تلاش کند.

زندانی‌های خلاق+تصاویر

مجرمان حتی اگر در زندان باشند هیچوقت ابتکار و خلاقیت‌های منفی را فراموش نمی‌کنند.

تهران رکورد زندانیان جرائم غیرعمد را شکست

مدیرعامل ستاد دیه کشور با اشاره به اینکه بیشترین آمار زندانیان جرائم غیرعمد مربوط به تهران است، گفت: استان‌های بوشهر، سمنان و یزد هیچ زندانی محکوم به نفقه‌ای ندارند.

پژواکی که خط نفاق را روشن کرد

در ماه هاي پاياني سال 92 شاهد ادعاهايي از سوي اعضاي مجمع روحانيون مبارز همچون آقايان: موسوي خوئيني ها، موسوي تبريزي، موسوي بجنوردي، دعايي و … بر عليه شهيد مظلوم لاجوردي بوديم. وجه اشتراك اين سخنان نسبت دادن بركناري شهيد لاجوردي به امام است (كه همانگونه كه در جوابيه هاي ياران شهيد لاجوردي آمد بر خلاف نص صريح موجود در صحيفه امام است ) و نيز تاييدي بر برخي ادعاهاي ضد انقلاب در خصوص نقض حقوق زندانيان در دوره وي!

پرداخت وام بلاعوض به زندانيان ممنوع شد

رئیس ستاد دیه کشوراعلام کرد: بیش از دو هزار زندانی مهریه در زندانهای کشور به سر می‌برند که قادر به پرداخت ۱۱۰ سکه برای آزادی خود نیستند.

برخی زندانیان در عید غدیر آزاد می‌شوند

وزیر دادگستری گفت: حتما در عید غدیر شاهد آزادی برخی زندانیان خواهیم بود.

نحوه اجرای دستورالعمل عفو محکومان

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور نحوه اجرای دستورالعمل عفو محکومان را تشریح کرد.

هدیه ویژه احمدی‌نژاد برای آزادی زندانیان

محمود احمدی‌نژاد در کنار اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان، ساعت اهدایی امیر کویت را برای آزادی زندانیان نیازمند به ستاد دیه هدیه داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.