بازداشت 183 بحرینی در یک ماه

مرکز آزادی و حقوق بشر جمعیت وفاق بحرین از بازداشت ۱۸۳ شهروند بحرینی در ماه ژوئن ۲۰۱۳ خبر داد.

روایتی از شکنجه دردناک زندانیان بحرینی

سه روز بعد من را تهدید کردند که به خودم و همسرم و مادرم تجاوز می‌کنند. حتی آن‌ها همه لباس‌هایم را پاره کردند و من را برهنه در سلول شکنجه‌‌ رها کردند و من را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌دادند و وقتی دیدند که من به درخواستهای آن‌ها جواب نمی‌دهم من را به شکنجه با برق تهدید کردند…

اشعاری که در شب شعر «آیات بیداری» خوانده شد

شب شعر «آیات بیداری»،در دانشگاه امام صادق علیه السلام برگزار گردید.

آغاز هفته «همبستگی مردم ایران با زندانیان بحرینی»

هفته «همبستگی مردم ایران با زندانیان بحرینی» با برنامه‌هایی در قم، تهران، اهواز، شیراز و مشهد آغاز شد.

«مروارید مقاومت» برای زندانیان بحرین

مستند «مروارید مقاومت» اسلام‌زاده درباره انقلاب بحرین ساخته شد و قرار است برای «نخستین در هفته همبستگی با زندانیان انقلابی بحرین» اکران شود.

«استاد» آغازگر انقلاب بحرين چه کسی بود؟

در زندان مرا شب‌ها چند مرتبه از خواب بيدار کرده و مجبور مي‌کردند سرپا بايستم با اينکه وضعيت مناسب جسمي نداشتم؛ به بزرگان ديني و اعتقاداتم اهانت مي‌کردند… مجبورم مي‌کردند عکس پادشاه و نخست‌وزير بحرين و شاه عربستان را ببوسم و امتناع من با ضرب و شتم همراه بود.

فعال بحرینی حقوق بشر: مرا به همکاری با ایران متهم می‌کنند

رجب به محض آزادی از زندان در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: «آن‌ها مرا متهم به همکاری با ایران می‌کنند در حالی که مطالبات من محلی است و ارتباطی به ایران ندارد. کسی به دنبال ایجاد جمهوری اسلامی مثل ایران نیست، مردم حقوق اولیه خود را می‌خواهند، مثل همه مردم کشورهای جهان، مثل فرانسه و بریتانیا. ما خواستار یک نظام مدنی دموکراتیک هستیم و لا غیر.»

حمایت اسیر آزاد شده فلسطینی از اسیر بحرینی

من هم طعم زندان و اشغالگری را چشیده‌ام و می‌دانم که تنها راه بازگشت کرامت همین اعتصاب غذاست… صبر کنید و مقاوم باشید چرا که بعد از این رنج‌ها، آزادی از آن شماست

پیگیری اخذ وکیل برای زندانیان بحرینی توسط اتحادیه امت واحده

در حاشیه برگزاری نمایشگاه مظلومین بحرین در محل چهار راه ولیعصر تهران، واحد کمکهای بشردوستانه امت واحده به صورت علنی آغاز به کار کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.