این داستان خجالت آور اما واقعی است

چهارسال خدمتم باعث شده بود که به یک آدم وحشی مبدل گردم. حتی یک روز در خانه، فرزند دو ماهه‌ام را که در بغل داشتم و گریه می‌کرد خواستم با ناراحتی او را محکم به زمین بکوبم ولی ناگهان به خودم آمدم و بالش را به زمین کوبیدم.

دفاع از فتنه گران، حمله به ساپورت پوشان

وزیر کشور پاسخ دهد چرا نسبت به پدیده بانوان ساپورت پوش در سطح تهران و شهرها بی تفاوت است. این چه نوع پوششی است که تا 30 سانت بالای زانو آشکار است.

خاطرات زندانیان سیاسی در یک کتاب

مثلا نام عدس‌پلو را به طنز در زندان ساچمه پلو می‌گفتند. در این زندان علاوه بر سلول‌های عمومی، شانزده اتاق با سلول انفرادی وجود داشت که در هر سلول یک تا سه نفر زندانی را جای می‌دادند.

امتیازات مجرمان سیاسی در زندان

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از بررسی لایحه جرم سیاسی در کمیسیون متبوع خود در آینده نزدیک خبر داد و گفت: مجرمان سیاسی که مصداق این لایحه باشند از امکاناتی همچون بهره‌مند شدن از اینترنت، روزنامه و حبس نشدن در سلول انفرادی در زندان برخوردار می‌شوند.

زندانیان سیاسی، حربه تبلیغاتی جریان فتنه

برخی از شخصیت‌های سیاسی نیز خصوصا پس از بر سر کار آمدن دولت جدید وجهه همت خویش را همین موضوع قرار داده‌اند و تلاش می‌کنند که مساله زندانیان سیاسی را به مساله سیاسی یک کشور تبدیل کنند و از این رو در این باره خبرسازی و خبر رسانی می‌کنند.

روايت زندانيان امنیتی از زندان‌های ایران +عکس

سایت بالاترین افزود: فائزه هاشمی دلمه هفت رنگ می‌پزد،؛ خانم هاشمی بهتر نبود کمک به حال و روز دیگر زندانی‌ها حداقل دست به این سبک مغزی ها نمی‌زدید و چنین حاشیه‌هایی را ایجاد نمی‌کردید! این چه طرز مبارزه است! پختن دلمه هفت رنگ برای نشان دادن روحیه بالا!؟ یا اینکه می‌خواهید نشان دهید حکومت آنقدر زندان‌هایش خوب است که کیف زندانیان کوک است؟

این خانم خودش زن دوم بود!

به غیوران گفتم: زن؟! حرف یک زنه! با یک زن بودی؟ به من بگو این زن کی بوده که این‌ها می‌گویند؟ تو حالا با یک زن رابطه داری؟ باید اینجا به من بگویی که جریان چی بوده؟

فریاد آزادی امشب در عربستان

مردم عربستان امشب برای همبستگی با بازداشت شدگان و درخواست برای آزادی آنها تظاهرات می‌کنند.

در «زندان سیاه» اوباما چه می‌گذرد؟+عکس

شکنجه‌شدگان زندانی پنهان و مخوف که شانس زنده ماندن داشته‌اند از تجربیات تلخ خود در این زندان می‌گویند.

عربستانی‌ها خواهان آزادی زندانيان سياسی

صدها نفر از مردم عربستان با آمدن به خيابان‌هاي استان شرقي اين کشور، خواستار آزادي فوري زندانيان سياسي شده‌اند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.