چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

سامر العیساوی آزاد شد

سامر العیساوی که از 9 ماه گذشته دست به اعتصاب غذا در زندان‌های اسرائیلی زده است، آزاد شد.

در زندان‌های رژیم صهیونیستی چه می‌گذرد؟

اقدامات و تجاوزات مکرر مدیریت زندان های صهیونیستی علیه اسرای بی دفاع فلسطینی، هیچ وقت متوقف نشده است. از تحقیر و توهین و نقض حقوق بشر گرفته تا کینه توزی نسبت به صبر و مقاومت شجاعانه آنان، مقاومتی که هرگز از سنگدلی صهیونیست های جلاد و فشار میله های زندان متاثر نمی شود.

جان اسرای فلسطینی در خطر است

کمیته بین‌المللی صلیب سرخ با صدور بیانیه‌ای نسبت به وخامت حال تعدادی از اسرای فلسطینی که اعتصاب غذا کرده‌اند هشدار داد و انتقلال سریع آن‌ها به بیمارستان را خواستار شد.

پیام هنیه به اردوغان: شخصا وارد عمل شوید

نخست‌وزیر دولت منتخب فلسطین در پیامی به نخست‌وزیر ترکیه حمایت از اسرای فلسطینی اعتصاب‌کننده غذا و اعمال فشار بر رژیم صهیونیستی را خواستار شد.

زایمان در زندان زنان

بعد از به دنیا آمدن یوسف، آنها سریع کودک را از من گرفتند و من را با زنجیر بستند و سه روز در آن مکان غل و زنجیر بودم. آنها دستگاه تهویه را به سوی من تنظیم کردند و هوای سرد را به سمت من فرستادند در حالی که من تازه زایمان کرده بودم.

اعتراف رئيس سابق موساد به قتل 290 فلسطينی

رئيس سابق موساد با حضور در دادگاه رژيم صهيونيستي به كشتن ده‌ها فلسطيني‌ تحت پيگرد اعتراف كرد.

راهپيمایی در حمايت از زندانيان فلسطينی

صدها نفر از مردم غزه از جمله رهبران شاخه‌هاي سياسي فلسطيني‌ با تظاهرات در مقابل مقر سازمان ملل در اين منطقه، با هزاران فلسطيني زنداني در اسرائيل اعلام همبستگي کردند.

اسرائیل می‌گوید به دلیل شلوغی زندان‌هایش ۲۰۰ زندانی فلسطینی را آزاد کرده است

يكي از مسئولان زندانهاي رژيم صهيونيستي روز پنجشنبه از آزادي ۲۰۰ تن از زندانيان فلسطيني در زندانهاي اين رژيم ازجمله «حسن يوسف» يكي از بنيانگذاران جنبش مقاومت اسلامي فلسطين (حماس) خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.