آقای جانباز از زندگی در چادر می‌گوید

یک جانباز ۵۰ درصد برای آنکه صدایش را به گوش مسئولان بنیاد شهید برساند ۸ روز با خانواده اش روبروی ساختمان «بنیاد شهید و امور ایثارگران» چادر زد. اما انگار صدایش به جایی نرسید.

مردمانی که فقط با پول یارانه زندگی می کنند+تصاویر

دهستان زردلان از بخش هلیلان در شهرستان چرداول مردمان محرومی دارد که تنها درامدشان یارانه است وبعضی از آنها حتی شناسنامه ندارند.

همایش بين المللی فلسفه دين معاصر

چهارمین همایش بين المللی فلسفه دين معاصربا موضوع:«دین، فلسفه و زندگی»سه شنبه و چهارشنبه ۶ و ۷ بهمن ۱۳۹۴ برگزار می‌شود.

امید به‌زندگی در مردان ۷۱ و در زنان ۷۴ سال

محمد ناظمی اردکانی امروز در گردهمایی روسای ادارات ثبت احوال سیستان و بلوچستان اظهار کرد: سیستان و بلوچستان مشکل لاینحلی دارد، افرادی که از لحاظ هویتی در ردیف مشکوک‌التابعه قرار گرفته، بررسی تعیین تکلیف مشکوک‌التابعه بر عهده شورای تامین است که امیدواریم با مساعدت مسئولان اجرایی این امر هرچه سریع‌تر پایان یابد. وی در زمینه […]

زندگی به سبک امام رضا علیه السلام

این مرقومه شرح حالی مختصر از زندگانی انسانی شریف از تبار رسول‌الله است که رفتار محترمانه و مهربانانه او با مردم زبانزد خاص و عام است.

اسلام و رسالت ایجاد جهان جدید

با این باورها باید رفتار های ما متفاوت باشد؛ نگاه ما به فرزند، نگاه ما به همسر، نحوه ی زندگی مشترک، خوراک، پوشاک، نحوه ی خرج کردن، تعامل با همکار، هدف از کار، وظایف اجتماعی و حتی مسائل بسیار خردتری مثل اینکه چه موقع بخوابیم، چه هنگام بیدار باشیم، چه طور محبت کنیم، چه طور تفریح کنیم چه قدر تفریح کنیم و … .

اعلام هزینه ماهیانه خانوار ۴ نفره

جدید‌ترین محاسبات و بررسی‌های کارگران در تغییرات هزینه معیشت کارگران نشان می‌دهد که هر خانوار ۴ نفره به صورت ماهیانه ۱ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان هزینه دارد.

با این بلاتکلیف‌ها چه باید کرد؟

ورود،استقرار و تردد غیر مجاز اتباع خارجی به کشور در حالی سبب بروز برخی آسیبهای اجتماعی شده که مسئولان در سالهای اخیر بارها درباره ازدواج ایرانیها با اتباع غیرمجاز، تولد کودکان بدون شناسنامه و جایگزینی آنها به جای کارگران ایرانی ابراز نگرانی کرده و هشدار داده‌اند.

ناگفته‌هایی از شهید تهرانی‌مقدم از زبان دخترش

دختر شهید تهرانی مقدم با اشاره به دیدار خانواده این شهید با سید حسن نصرالله گفت: دبیرکل حزب الله به ما گفت در جنگ سی و سه روزه لبنان اگر کمک‌های شهید تهرانی مقدم نبود قادر به مقابله با رژیم صهیونیستی نبودیم.

بیشترین میلیونرهای جهان کجا زندگی می‌کنند؟

میزان رشد میلیونر‌ها در منطقه آسیا ـ اقیانوسیه است که در سال گذشته میلادی برابر با ۸. ۱ درصد بود…

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.