نامزدهای جایزه ادبی «کاستا» اعلام شد

نامزدهای جایزه ادبی «کاستا» در ۵ بخش رمان اول، رمان، زندگی‌نامه، شعر و کتاب کودکان معرفی شد.

نرم افزار موبایل هفته دفاع‌مقدس رونمایی شد

نرم افزار موبایلی یاد یاران به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس تولید و رونمایی شد.

زندگی‌نامه رایزن شهید ایران در لبنان+عکس

رایزن فرهنگی ایران در لبنان طی انفجارهای دوگانه در مقابل سفارت ایران در بیروت هدف حمله تروریستی قرار گرفته و به شهادت رسید.

نگاهی گذرا به آثار استاد عبدالمحمد آیتی

دکتر عبدالمحمد آیتی پژوهشگر، نویسنده و مترجم معاصر در حوزه فلسفه، تاریخ، ادب پارسی و عربی بعد از طی یک دوره بیماری روز چهارشنبه در ۸۷ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و صبح امروز بر دوش اهالی ادب، رهسپار دنیای باقی شد.

زندگی حامی دانشنامه تشیع نوشته می‌شود

این کتاب در قالب زندگینامه مستند داستانی پیش می‌رود و به همین واسطه، فرازهای زندگی مرحومه فهمیه محبی حجم قابل توجهی را به خود اختصاص خواهد داد.

سید حسن نصرالله به روایت دبیرکل حزب الله لبنان

نامم حسن نصرالله است فرزند «سیدعبدالکریم» و «مهدیه صفی الدین». در سال 1962 متولد شدم. اصالتا اهل روستای «بازوریه» در منطقه صور واقع در جنوب لبنان هستم ولی محل حقیقی تولدم یکی از محلات حومه شرقی شهر بیروت است.

آیت‌الله آقامجتبی تهرانی درگذشت +زندگی‌نامه

آیت الله آقا مجتبی کلهر تهرانی از مراجع تقلید شب گذشته درار فانی را وداع گفت.

نقش آیت‌الله ملک حسینی در اتصال عشایر به انقلاب

برای تحلیلگران تاریخ انقلاب این نکته حقیقتی انکارناپذیر است که حضور غیرتمندانه آیت‌الله ملک حسینی موجب اتصال عشایر جنوب به بدنه انقلاب و یکی از عوامل ناکامی رژیم ستم شاهی بود.

زندگی آیت‌الله طالقانی در«نکوداشت نامه ابوذر زمان»

کتاب «نکوداشت نامه ابوذر زمان» با متن زندگی نامه خود نوشت آیت الله طالقانی، خاطرات همسر مرحومه ایشان و آقایان سید مهدی و سید حسین طالقانی در خصوص پدر همراه می‌باشد.

«سال‌های بی‌قرار» منتشر می‌شود

محسن کاظمی از اتمام نگارش کتاب «سال‌های بی‌قرار» برگرفته از زندگی و خاطرات «جواد منصوری» و انتشار آن تا اواسط شهریور سال جاری خبر داد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.