خاتمی چرا نگران زهرا رهنورد است؟+عکس

سید محمد خاتمی این روزها در حالی از حصر دوستان خود ابراز نگرانی می‌کند که شاید به برخی دوستانش آنقدرها هم بد نمی‌گذرد!

اصغر فرهادی در فهرست متفکران برتر فارین پالیسی

ایهود باراک، سلمان رشدی، بنیامین نتانیاهو و اصغرفرهادی در لیست 100 متفکر برتر جهان در سال 2012 از نظر فارین پالیسی دیده می شوند.

مصاحبه تاریخی زهرا رهنورد در نتایج جستجو نیست!

مصاحبه معروف زهرا رهنورد با شبکه بی‌بی‌سی‌ فارسی فردای روز انتخابات از مهم‌ترین وقایع ثبت شده در تاریخ حوادث ایران پس از دهمین انتخابات ریاست جمهوری است.

مشایی برکنار شد

شماره‌های قبلی: شماره اول / هفته اول مرداد شماره دوم / هفته دوم مرداد شماره سوم / هفته سوم مرداد شماره چهارم / هفته چهارم مرداد شماره پنجم / هفته سوم شهریور شماره ششم / هفته چهارم شهریور شماره هفتم/ هفته اول مهر شماره هشتم / هفته اول آبان شماره نهم / هفته دوم آبان […]

هدیه آمریکا به هیلاری کلینتون، لورا بوش، امان‌پور و «زهرا رهنورد »

موسسه آمریکایی نجات زنان، به مناسبت صدمین سالگرد روز جهانی زن، این موسسه فهرستی صدنفره از زنان و مردانی را منتشر کرده که طی سال‌های گذشته برای بیداری زنان سراسر جهان و همچنین آگاهی دادن به آن‌ها برای احقاق حقوق خود تلاش کرده‌اند!

خطر پاپاراتزی‌ها در سیاست ایرانی

باشگاه خبرنگاران جوان در اقدامی تاسف‌برانگیز و غیراخلاقی تصاویر منتسب به دختر یکی از سران فتنه را منتشر کرد که در میان جمعی دوستانه بوده است. و با اشاره به رفتار ناشایست او نوشته است: «تعجب ندارد؛ اين خانم، دختر آقا و خانم متوهم است به گزارش باشگاه خبرنگاران، اين عكسهاي نرگس است، دختري كه پدر و مادرش به دليل اظهار نظرهاي توهم آميز شان به آقا و خانم متوهم مشهورند.»

اگر يک سيلی «مرضيه دباغ» را «رهنورد» خورده بود ادعای رهبری می‌كرد!

اگر شيرين عبادي به فرض محال يكي از شلاق‌هايي كه حديد چي خورده است، را خورده بود الان با «بان كي مون» سر رياست سازمان ملل متحد دعوا داشت…

چه کسی چه چیزش را می‌فروشد؟

آمدیم و فردا پس فردا مملکت به مشکلی برخورد و نیاز شدید به پول پیدا کردیم و قرار شد آقایان با توجه به این رفتار آقای رییس جمهور، همراه و همگام با ایشان دست به فروش مایملک خود بزنند؛ حتی این الگو می تواند در کشورهای خارجی و توسط سران ممالک دیگر هم اجرا شود. این که چه کسی چه چیزی را می فروشد، موضوع بحث ماست

مخملباف جایزه «سکس و فلسفه» را به رهنورد تقدیم کرد

“محسن مخملباف” پس از دریافت این جایزه به خاطر فیلم‌های غیراخلاقی “سکس و فلسفه” و همچنین “فریاد مورچه‌ها”، اعلام کرد که جایزه خود را به زهرا رهنورد اهدا می‌کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.