تصاویر: تجمع دانشجویی «هیس نمایندگان فریاد نمی‌زنند»

جمعی از دانشجویان با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی به انفعال نمایندگان مجلس در قبال برجام اعتراض کردند.

جمع آوری امضاء برای استیضاح وزیر ارشاد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بحث استیضاح وزیر ارشاد مدت ها است که در مجلس مطرح است، تصریح کرد: با توجه به مسائل عدیده ای که تک خوانی زنان یکی از مشکلات وزارت ارشاد است جمعی از نمایندگان در صدد جمع آوری امضاء برای استیضاح وی هستند.

طبیب‌زاده به روحانی و جنتی تذکر داد

نماینده مردم تهران در تذکری به به دلیل پایان همکاری سازمان انرژی اتمی با همکاران شهید احمدی‌روشن به رئیس‌جمهور تذکر داد و در تذکری دیگر خطاب به وزیر ارشاد، گفت: چرا دفن و خاکسپاری دو خواننده غیر مجاز ساکن در آمریکا با هزینه صدمیلیونی وزارت ارشاد انجام شده است.

تقلیل ساعت کاری زنان به کجا رسید؟

تقلیل ساعت کاری زنان موضوعی بود که در حمایت از زنان سرپرست خانوار از سوی مرکز زنان و خانواده ریاست جمهوری مطرح شد و با تصویب از سوی هیأت وزیران توسط رئیس‌جمهور در مجلس اعلام وصول شد، اما هم اکنون این لایحه در چه مرحله‌ای است؟

جلیلی تابه‌حال نظر منفی برای کاندیدا شدن نداشته

طبیب زاده با اظهار این که جبهه پایداری تلاش می کند ضرورت و قصد آمدن را در آقای جلیلی ایجاد کند، تصریح کرد: به نظر من این جور شخصیت هایی که واقعا با اخلاص وارد فعالیت های سیاسی و اجرایی می شوند به دنبال پست و مقام نیستند، بایستی آنها را تکلیف کرد و به این ضرورت رساند که وجود آنها نیاز است. آقای جلیلی هم از این تیپ افراد هستند که از مسئولیت های این چنینی گریزانند و ما روی وی کار می کنیم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.