مسير سامرا‌ به زودی بازگشايی خواهد شد

براساس ارزيابي هاي امنيتي انجام شده در صورت حصول اطمينان از تامين امنيت منطقه سامرا و حفظ امنيت زايران و صدور مجوز از سوي سازمان حج ، زايران عتبات عاليات به فيض زيارت امامين عسگريين(ع ) نائل می شوند.

ثبت نام عتبات ویژه نوروز

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت کشور گفت :متقاضیان اعزام به عتبات عالیات در ایام تعطیلات نوروز می‌توانند از شنبه ۱۸ بهمن ثبت نام کنند.

چرا ارز پرداختی به زوار، «دلار» است؟

اوایل اردیبهشت‌ماه امسال توفیق زیارت کربلا نصیبمان شد. قبل از سفر گفتند که هر مسافر می‌تواند ۲۰۰ «دلار» دریافت کند! ما هم به بانک ملت رفتیم و مجموعاً ۴۰۰ دلار گرفتیم. از اول سفر این سوال برای من مطرح بود که واحد پول عراق دینار است، چرا ما باید دلار دریافت کنیم؟

ثبت‌نام جديد عتبات اواخر خردادماه آغاز می‌شود

محسن نظافتي، مديركل عتبات سازمان حج و زيارت با اشاره به اعزام‌هاي تابستاني عتبات عاليات، گفت: ثبت نام جديد اعزام به عتبات عاليات اواخر خردادماه آغاز مي‌شود.

مستمندان رایگان به زیارت عتبات می‌روند

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت:۲۰۰زائر مستمند به برکت موقوفات مرتبط برای نخستین بار به صورت رایگان۲۹فروردین به عتبات عالیات اعزام می شوند.

بانک مرکزی و مسئولان باید پاسخگو باشند

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به اتوبوس حامل زائران ایرانی در عراق از بی‌توجهی برخی مسئولان نسبت به زائران انتقاد کرد و همچنین خواستار کاهش هزینه‌های این سفر معنوی شد.

به زودی سفر به عتبات با خودروهای شخصی

طرح اعزام زائران با خودروهای شخصی براساس توافق میان وزیر راه و مسئولان عراقی انجام شده و در آینده ای نزدیک اجرایی خواهد شد.