وعده وزیر بهداشت برای برچیدن بساط زیرمیزی

وزیر بهداشت گفت: تردید نخواهم داشت در زمینه بدرفتاری‌ها و دریافت‌های غیرمتعارف در برخی مراکز درمانی، تا پایان سال شرایط تغییر خواهد کرد، البته در این زمینه به کمی زمان نیاز داریم.

کاریکاتور: پنجه طلای، زیرمیزی بگیر

مدیرکل دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت با اشاره به اینکه هیچ پنجه طلایی زیرمیزی بگیر از نظارت‌ها در امان نیست، گفت: اگر اصحاب رسانه تخلف پزشک معروفی را به ما اطلاع دهد بدون مراحل شکایت به آن رسیدگی ویژه می‌کنیم.

وعده روحانی برای کاهش هزینه‌های درمان

در تهران پزشکی را می شناسم که به غیر از هزینه های روزانه کل درآمد خود را به فقرا می دهد لذا نباید به دنبال دو یا 10 موردی که تخلف کرده اند باشیم. در همه اقشار افرادی را داریم که از مسیر اخلاق فاصله می گیرند لذا نباید تخلف چند پزشک را به پای جامعه بزرگ، فرهیخته و ایثارگر پزشکی بگذاریم بلکه باید این قشر را ارج بنهیم.

دولت راهکاری برای از میان بردن زیر میزی ندارد

مرضیه آزادی؛ زمانی که درباره تعرفه‌ها زیرمیزی و خطاهای پزشکی مطالبی می‌خوانیم دیگر برایمان عجیب  نیست و شاید این مسائل به امور عادی و روزمره زندگی ما تبدیل شده‌اند به نحوی که اگر مثلا به یک پزشک فوق تخصص و معروف مراجعه کنیم و پزشک برای عمل قلب، چشم، گوش، کبد و … از ما بیش از […]

پزشکان زیرمیزی‌بگیر باید شلاق زده شوند

بنده نمی‌خواهم از زیرمیزی دفاع کنم اما در جامعه قانون و برنامه وجود دارد ولی اجرا نمی‌شود. در کشورهای خارج هر کس چنین تخطئی کند پدرش را درمی‌آورند. ولی باید این سوال شود که دکتر هاشمی وزیر بهداشت با وجود آنکه تیم قویی دارد چرا پزشک خانواده را اجرا نمی‌کند. ما نمی‌خواهیم ایراد بگیریم ولی متاسفانه سیستم فشل است.

محرومیت در انتظار پزشکان زیرمیزی بگیر

برای سر و سامان دادن به وضعیت تعرفه‌های پزشکی 4 کمیسیون تعرفه برای بهینه‌سازی خدمات پزشکی و احصای قیمت تمام شده خدمات تشکیل شده است.

مردم می‌ترسند از پزشكان شكايت كنند؟

قرار بود ليست پزشك‌هاي زيرميزي‌بگير كه تخلفات بيشتري دارند در دوره آخر وزارت دكتر لنكراني و دكتر وحيد دستجردي تهيه شود. وظيفه وزارت بهداشت و درمان و سازمان نظام‌پزشكي اين است كه جلوي اين افراد را بگيرد و خطاي متخلفان را نپوشاند. زيرا اين پزشك‌ها از دريافت‌هاي غيرمتعارف خود دفاع مي‌كنند.

۳۰۰ پزشک درآمد یک میلیاردی دارند

کمیسیون زیرمیزی تشکیل شد

اگر وزارت بهداشت با دو سه نفر از پزشکان زیرمیزی بگیر که معروف هم هستند، برخورد کند بقیه به خود اجازه نمی دهند که چنین رفتاری با بیماران داشته باشند.