حتی یک رای مصلحتی

زبانی باز دارد وباج نمی دهد وحتی دریکی از دیدارها با صاحب این قلم،به صراحت بگوید من در سی سال حضور در شورای نگهبان،حتی یک رای مصلحتی نداده ام

کلیپ/ بهترین “بدون تعارف” پخش شده از سیما

دیدن این برنامه را از دست ندهید.
مالک سه کارخانه که ۱۰۰۰ کارگر زیر دستش کار می‌کنند، اما چون همه‌ آن‌ها شرایط مالی خوبی ندارند، اجاره نشین است، خودرو شخصی ندارد، پسرش برای تامین اجاره خانه‌اش با اسنپ کار می‌کند…

۳ سال خدمت صادقانه مرد خستگی ناپذیر جبهه فرهنگی انقلاب

چند روز قبل ۳ سال خدمت صادقانه مرد خستگی ناپذیر جبهه فرهنگی انقلاب در کسوت معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد به پایان رسید اما، وحید جلیلی هنوز تمام نشده است…

اشرافی‌گری؛ بدعتی که سنت شد!

از جمله ارزش‌هایی که با وقوع انقلاب اسلامی بر جامعه ایران حاکم گردید و هم مردم و هم کارگزاران نظام سیاسی، به آن متعبد و متعهد بودند، «ساده‌زیستی» و «زهد» و «قناعت» و «پرهیز از رفاه‌زدگی و دنیاطلبی» بود، به طوری‌که در سال‌های آغازین پیروزی انقلاب، تفاخر به ثروت و مال‌اندوزی و اشرافی‌گری، به یک «ضد ارزش مطلق» تبدیل گردید

‌نامه‌های امام کوخ‌نشینان تمبر طلا و نقره نداشت!

گفته های مدیر عامل شرکت پست حاکی از آن است که تمبر یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب در گروه تمبرهای یادبود تولید شده از دو نوع طلا و نقره است. با پیش سفارش قبلی، 3700 قطعه تمبر طلا با تمثال حضرت امام (ره) و 1800 قطعه تمبر نقره با تمثال حضرت امام (ره) تولید شد. قیمت تمبر طلا 210 هزار تومان بود که اکنون در بازار به قیمت 600 هزار تومان فروخته می‌شود و قیمت تمبر نقره 120 هزار تومان بود که در بازار 220 هزار تومان فروخته می‌شود.گفته شده است مبلغ 992 میلیون تومان بابت این تمبرها هزینه شده است.

اعجاب خانواده حلبچه‌ای از ساده‌زیستی امام

«ساده زیستی» و «بی‌آلایشی در زندگی» ‏ویژگی‌هایی بود که تحسین و اعجاب خانواده کرد اهل حلبچه که بازدیدکننده بیت تاریخی امام(ره) در خمین بودند را برانگیخت.

اعتراض یک مرجع به لباس گرانقیمت عروس‌

یک مرد فقیر وقتی زنش از او لباس فاخر مطالبه می‌کند، یک مایه تسکین خاطر دارد، می‌گوید: گیرم ما مثل ثروتمندها نبودیم، ما مثل خانه آقای وحید زندگی می‌کنیم، ببین زن یا عروس وحید اینجور می‌پوشد که تو می‌پوشی؟

اگر امام بود جرائت ساخت چنین برج و بارویی داشتید؟

روزگذشته جمعی از مدیران رسانه‌ها با حضور در حرم امام خمینی از پروژه ساخت و ساز حرم بازدید کردند و برای اولین بار عکس‌هایی از صحن‌های جدید حرم در فضای مجازی منتشر شد. تصاویری که گویای فاصله میان آرمان‌های خمینی کبیر و سازه‌های عظیمی و زیبایی است به اسم او ساخته شده است.

مسیح مهاجری به صف منتفدین حسن خمینی پیوست

آنچه دیده بودم را با یکی از دوستان مطرح کردم. او گفت طبقه بالای حرم را اگر دیده بودی چه می‌کردی؟ برای آنجا هزینه‌هائی کرده‌اند که نگو و نپرس! توجیه دست اندرکاران هم اینست که حرم امام هرچه باشکوه‌تر باشد عظمت امام را بیشتر نشان می‌دهد. آن امکانات هم برای درآمدزائی است.

حاکم اسلامی باید ساده‌زیست باشد

یک عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه گفت: بر اساس آنچه از سیره حکومت علوی می‌آموزیم، زندگی حاکمان و مسئولان اجتماع باید همطراز و حتی پایین‌تر از مردم عادی باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.