نباید دنبال سازش و کوتاه آمدن باشیم / آمریکا قابل اعتماد نیست

بهادری گفت : ما باید مقاومت کنیم ،اگر به دنبال سازش و یا کوتاه آمدن باشیم ،بطور قطع تمام تلاش هایی که تاکنون انجام گرفته به سرانجام نخواهد رسید .

کسانی که از سازش دم می‌زنند در زندگی سیاسی-اجتماعی خود دچار آسیب‌زدگی شده‌اند

معاون سیاسی سپاه گفت: کسانی که از سازش دم می‌زنند در زندگی سیاسی-اجتماعی خود دچار آسیب‌زدگی‌هایی از جمله دنیاگرایی و طمع شده‌اند که طبق فرموده‌ی امام (ره) این طمع موجب ذلت خواهد شد.

خط سازش همیشه از سوی شیاطین استکباری مورد تأیید بوده است

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان اینکه ما دیگر با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد، گفت: کسانی که دم از مذاکره با آمریکا می‌زنند همان غرب‌زده‌هایی هستند که نه مقام معظم رهبری و نه مردم، اعمال آن‌ها را تائید نکرده‌اند.

چرا برخی در داخل به دنبال بازی سازش با آمریکا هستند؟!

دلایل بسیاری برای مشخص شدن کاهش قدرت نظامی و سیاسی آمریکا و غرب وجود دارد اما با این حال عجیب است که چرا برخی در ایران به دنبال بازی سازش با غرب خصوصا آمریکا هستند.

بعید است کسی خود را دلسوز بداند و با دشمن سازش کند

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اگر از هر کس این را بپرسید قطعاً مخالفت خواهد کرد. بعید است کسی خود را دلسوز بداند و با دشمن سازش کند.

آمریکایی که بود، آمریکایی که هست

به اذعان آمار های خوده دولت آمریکا به لطف سیاست های سرمایه داری دولت های آمریکا میزان شکاف اجتماعی و اختلاف طبقاتی در دهه اخیر بسیار بیشتر شده است و باعث از بین رفتن طبقه متوسط در آمریکا شده است. و جامعه آمریکایی را به دو قشر بسیار ثروتمند و ضعیف تبدیل کرده است.

رابطه بازی سازش با بودجه دفاعی ۹۸ و شعار دنیای فردا دنیای گفتگوست نه موشک هاشمی!

آنان که با روش مذاکره با طرف های غربی به نتایج بعضا شیرینی دست یافته بودند بازهم تلاش کردند تا با همان شیوه “مذاکره محرمانه، قرار داد درخفا، قرار دادن جمهوری اسلامی در عمل انجام شده و ایجاد هیاهوی رسانه ای برای در سایه قرار گرفتن اصل موضوع برجام که بتن کردن تمامی دستاوردهای هسته ای کشور بوده است” برسند با احساس شکست در این موضوع ، تنها راه را در یک حرکت داخلی و بدون حضور آشکار غربیها و …دیدند لذا نمود این تصمیم گیری در بخش هرینه های دفاعی بودجه ۱۳۹۸ کشور شاهد و ناظر هستیم.

نفرات تیم مذاکره کننده باید از مسئولان امین باشند نه از میان شیفتگان غرب

مسعوداخوان فرد کارشناس حقوق بین الملل در گفت‌وگو با سراج۲۴ پیرامون درخواست اروپایی‌ها برای گنجاندن موضوع قدرت موشکی و حضور منطقه‌ای ایران در مذاکرات جدید گفت: گذشته چراغ راه آینده است. این ضرب المثل یادآور این نکته است که هر مسیری سابقه‌ای دارد و آن سابقه به عنوان یک تجربه، روشن‌گر مسیر پیش رو است. با بررسی […]

نگاهی به استراتژی عملیاتی سازی سازش با آمریکا

یکی از حربه های جریان سازش، تاکید بر قرار گرفتن نظام در مسیر فروپاشی به دلیل اصرار بر پیگیری سیاست خارجی خاص خود و دخالت در منطقه می باشد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.