هزار میلیارد تومان برای اقتصاد مقاومتی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بیش از ده ها هزار نهر خاکی کشاورزی در کشور وجود دارد که اگر بتن ریزی شوند نیازی به احداث سد در کشور نخواهیم داشت.

دشمنی ایران و آمریکا با گفتگو حل نمی‌شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: دشمنی ایران و آمریکا عمیق است و با گفتگو قابل حل نیست

اقتصاد عاریتی، کشور را به قهقرا می‌برد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه برای شناخت بهتر اقتصاد مقاومتی باید اقتصاد عاریتی را شناخت تاکید کرد: اقتصاد عاریتی، کشور را به قهقرا می‌برد.

استکبار خواب نفوذ در ایران را ببیند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جبهه استکبار فکر می‌کند می‌تواند در ایران نفوذ کند، آنها باید خواب این اقدام را ببینند و انشاءالله در سال ۲۰۲۵ المپیک کشورهای اسلامی را در بیت‌المقدس اجرا خواهیم کرد.

اسناد وین نفرت از آمریکا را دو چندان می‌کند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر اینکه هر ایرانی که اسناد وین را بخواند نفرتش به آمریکا صد چندان می شود، گفت: در قطعنامه‌ای که آمریکا به شورای امنیت پیشنهاد داد دشمنی با ایران موج می‌زند.

کنسرت متفاوت حامد زمانی

حامد زمانی این بار نه در پایتخت و سالن همایش های پر از جمعیت آن بلکه در یکی از محروم ترین روستاهای مرکز ایران به اجرای آخرین اثر تولیدی خود می پردازد.

ارتش و بسیج از هنرهای انقلاب است

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران و بسیج در انقلاب اسلامی قرابتی خاص دارند که هر دو از هنرهای بزرگ انقلاب اسلامی هستند.

دغدغه زن مسلمان حضور در ورزشگاه نیست

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه زن ایرانی با نه گفتن به الگوی شرقی و غربی و انتخاب الگوی اسلامی، نماد آزادی و سرافرازی زن در جهان شده است، گفت: حضور زنان در ورزشگاه‌ها فضیلتی برای آنان نیست.

شهدای سال بسیج در ۹۴

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیجیان جهان اسلام با الگوپذیری از شهیدان نادر مهدوی و طیبه واعظی، بیش از پیش برای روشنگری علیه استکبار جهانی و حفظ و گسترش آرمان‌های انقلاب اسلامی آماده می‌شوند.

وحشت استکبار از پیام‌های نامه رهبر انقلاب

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نامه امام خامنه‌ای پیامدهایی بسیار گسترده‌تر از نامه حضرت امام به گورباچف به دنبال خواهد داشت و همان گونه که آن نامه آغازی بر زوال کامل استکبار کمونیستی بود، این نامه نیز مطلع فروپاشی نظام لیبرال ـ دموکراسی غربی است.