حضور فاطمه رفسنجانی در سازمان بهزیستی

فاطمه هاشمی رفسنجانی در مراسم تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید سازمان بهزیستی حاضر شد.

رونمایی از مسکن اجتماعی در سال 94

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به رضایتمندی رئیس جمهور از عملکرد بهزیستی در سال گذشته گفت: به زودی از مسکن اجتماعی رونمایی خواهد شد ضمن اینکه بهزیستی هم اکنون به محل گفتگوی اجتماعی تبدیل شده است.

زنان، 26درصد مصرف‌کنندگان مخدرهای صنعتی

رئیس سازمان بهزیستی گفت: ایجاد زنجیره‌ی اجتماعی یک راهکار مناسب جهت ریشه کن کردن اعتیاد در کشور است.

زنان دست‌فروش آسیب‌دیده اجتماعی هستند

تکلیف زنانی که همسران بیکار دارند ٰهمسران معتاد دارند و یا همسران آنها در زندان هستند چیست؟

حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در ۶ماهه دوم سال

رئیس سازمان بهزیستی کشور از برنامه‌ریزی این نهاد برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر خبر داد و گفت: در ۶ ماهه دوم برنامه‌های متعددی برای این گروه از جامعه پیش‌بینی شده است.

پیام وزیر ارشاد به جشنواره تئاتر طلوع امید

علی جنتی نوشت: تئاتر خیابانی فرصتی جدی و هنری برای بسط اندیشه، پاسداشت حقیقت و شناخت واقعیت‎های اجتماعی است. در این شکل هنری نو، اجتماعی و بسیار مردمی، هدف آن است تا از معنویت سازنده‎ای که حیات فردی و گروهی ما بدان سخت وابسته است هرگز غفلت نشود.

از نخستین تمبر سالمندان رونمایی شد

با حضور وزیر تعاون، کار و فاه احتماعی و همزمان با روز جهانی سالمندان از نخستین تمبر سالمندان رونمایی شد.

مشکلات افراد ناشنوا و کم شنوا

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی با بیان اینکه در سال جاری چهار میلیارد تومان به کودکان کاشت حلزون اختصاص یافته است، تصریح کرد: بدین ترتیب دیگر کودکی در نوبت کاشت حلزون قرار نداشته و این انتظار به صفر رسیده است.

حمایت از کودکان بی‌سرپرست غزه

رئیس سازمان بهزیستی کشور از آمادگی این نهاد برای حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بی‌پناه در غزه خبر داد و گفت: در این زمینه طی دو هفته گذشته رایزنی‌هایی از طریق مقامات مسئول انجام شده است.

پیامدهای حضور کودکان در مهدهای بدون مجوز

رشد قارچ گونه و راه اندازی بی حساب و کتاب مهدهای کودک باعث شده که خانواده ها برای ثبت نام کودکشان در این قبیل مراکز دچار شک و تردید شوند زیرا تبلیغاتی که این قبیل مهدها برای جذب و ثبت نام کودکان انجام می دهند بعضا به قدری اغزاق آمیز است که والدین را بر سر دو راهی انتخاب مهد قرار می دهد. نبود نظارت دقیق بر نحوه صدور مجوز و تاسیس مهد کودک یکی از دلایل رشد قارچ گونه این مراکز است.