سعید مرتضوی به رد مال و حبس محکوم شد

قاضی پرونده سعید مرتضوی گفت: مرتضوی از اتهام معاونت در قتل و ارائه گزارش خلاف واقع تبرئه و در رابطه با شکایت سازمان تأمین اجتماعی، به رد مال و حبس محکوم شد.

320 میلیارد تومان برای افزایش مرخصی زایمان

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: در صورتی که دولت 320 میلیارد تومان در راستای افزایش مرخصی زایمان از 6 به 9 ماه به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت کند ما می‌توانیم این قانون را از فردا اجرایی کنیم.

اجرای طرح تحول نظام بیمه‌ای در سال جاری

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: در سال 94 طرح تحول نظام بیمه‌ای در تمام ابعاد در کشور اجرا می‌شود.

کاهش سهم مزد در سبد معیشت کارگران

رئیس اتحادیه پیشکسوتان کارگری با اعلام نتیجه بررسی‌ هزینه‌ تأمین سبد معیشت خانوار 4 نفره کارگران تا پایان آذرماه و پیش‌بینی سال 94، گفت: اگر سهم مواد غذایی از سبد معیشت 40 درصد در نظر گرفته شود، حداقل مزد سال آینده باید 16 میلیون و 200 هزار ریال تعیین شود.

در تأمین دارو با مشکلاتی مواجه هستیم

وزیر بهداشت عراق و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تأمین داروی عراق مذاکراتی داشته‌اند.

«جرم سیاسی» به مجلس رسید

نمایندگان مجلس هفته آینده طرح «جرم سیاسی» را در صحن علنی خانه ملت مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

نرم افزار همراه تأمین اجتماعی عرضه می‌شود

مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: بزودی اپلیکیشن تأمین‌اجتماعی همراه حاوی نشانی شعب و مراکز درمانی کشور به همراه اطلاعات مورد نیاز بیمه‌شدگان، کارفرمایان و مستمری‌بگیران از طریق این نرم افزار عرضه می‌شود.

کارت هوشمند درمان در حد یک طرح ماند

بیش از 7 سال از وعده‌های مدیران سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر اجرای پروژه کارت هوشمند درمان و هزینه‌های هنگفت در این زمینه می‌گذرد.

انتصاب جنجالی مرتضوی تکذیب شد

طبق اخبار منتشرشده، علی‌اکبر حیدری‌فر، با صدور حکمی از سوی سعید مرتضوی به عنوان معاون حقوقی شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین اجتماعی معرفی شده بود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.