زیارتی که ثوابش برابر با حج است

حجت الاسلام علم الهدی گفت: تأکید اهل بیت بر زیارت امام رضا علیه السلام به دلیل تأکید بر جایگاه ولایی ایشان برای مردم بوده است. حجت الاسلام سادات منصوری نیز گفت: در روایت داریم که زیارت حضرت رضا علیه السلام حج فقرا است.

سرزمین دشمن را باید اشغال فرهنگی کرد

رییس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در حوزه هنری باید اقتصاد فرهنگ را پیگیرانه به پیش برد، تصریح کرد: جنگ پیش روی ما جنگ جدی فرهنگی است و ما هم باید در مقابل آن سرزمین دشمن را اشغال فرهنگی كنیم.

«فرنگیس» در تهران رونمایی می‌شود

کتاب «فرنگیس» با حضور رییس سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از مسئولان کرمانشاه در تهران رونمایی می‌شود.

از شالی‌های شمال تا کپرهای جنوب

هفته اطلاع‌رسانی دینی بهانه ای برای مرور خاطرات افرادی است که عشق تبلیغ دین برای آنها مرز نمی‌شناسد و حتی شالی‌های شمال را به کپرهای جنوب و خدمت در کویر و در قلب جغرافیایی ایران ترجیح می‌دهند.

اشتباه استراتژیک در مشکلات‌فرهنگی داریم

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه رسانه‌ها در جنگ فرهنگی نقشی اساسی دارند و ما در جنگ فرهنگی باید با تکیه بر مزایای نسبی خود نقاط ضعف دشمن را شناسایی کنیم،‌ گفت: در مشکلات فرهنگی اشتباه استراتژیک در پدیده ها داریم.

ایام فاطمیه چه روزهایی است؟

معاون سازمان تبلیغات اسلامی گفت: منطق ما در عزاداری برای اهل بیت (ع) باید نظرات مراجع عظام تقلید و رهبر معظم انقلاب باشد و نظر آنها باید برای تمام افراد جامعه ملاک در عزاداری‌ها قرار گیرد.

جهاد فرهنگی در نشر حماسه حسینی

ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت‌های مذهبیِ سازمان تبلیغات اسلامی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام عزای حضرت سیدالشهداء(ع)، شعار محرم امسال را جهاد فرهنگی در نشر حماسه حسینی قرار داده و بر برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم عزاداری ایام الله محرم و صفر، براساس موازین صحیح و محکمات اسلامی و بایسته های شرعی تأکید کرد.

مجموعه کتب جامع‌الاحادیث رونمایی می‌شود

مدیرعامل انتشارات امیر کبیر گفت: جامع‌الاحادیث شکر، توبه و صبر در ۳ جلد و جامع الاحادیث دعا در دو جلد روز یکشنبه ۲۰ مهر در پژوهشکده باقرالعلوم(ع) رونمایی می‌شود.

نسبت «سازمان‌ تبلیغات» و «طبقه‌ حساس»

اگرچه روندی را که مدیریت جدید حوزه هنری بعنوان نهاد زیر مجموعه سازمان تبلیغات اتخاذ کرده روند رو به رشدی بوده اما تولید فیلمی توسط سازمان تبلیغات اسلامی که هیچ نسبتی با اهداف انقلاب ندارد قابل تامل است.

خاموشی: به خاطر تئاتر دستگیر شدم

وظیفه ذاتی حوزه هنری حمایت از تئاتر است؛ تئاتر می تواند حتی در مسجد و اردوهای فرهنگی تاثیر بالایی داشته باشد و امیدوارم که آموزش و پرورش هم در مسیر تئاتر گام هایی بردارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.