پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

افسار نظارت بر تخلفات دست کیست؟

طرح نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی که با مشارکت سایر دستگاه‌ها برای نظارت بر نحوه عرضه کالا و اقلام مورد نیاز مردم در ایام پایانی و تعطیلات نوروز هر سال اجرا می‌شود، ۱۵ فروردین پایان یافت؛ اما آیا مردم از نظارت‌ها راضی بودند؟

تشکیل 40 هزار پرونده تعزیراتی در کشور

رئیس ستاد طرح نوروزی سازمان تغزیرات حکومتی از تشکیل 40 هزار پرونده تخلف در کل کشور خبر داد و گفت: از 16 اسفند 93 تا 4 فروردین 94 جمعاً 909 میلیارد ریال محکومیت مالی داشته‌ایم.

نباید منتظر مصوبه برای نماز باشیم

حجت الاسلام قرائتی در نشست طرح جهادی اقامه نماز در سفرهای نوروز ۹۴ گفت: ما نباید منتظر مصوبه برای نماز باشیم نماز مصوبه خداست و در قرآن در سوره حج آمده است: هرکس قدرت گرفت در ابتدا نماز را اقامه کند.

سازمان تعزیرات مولود انقلاب اسلامی است

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سازمان تعزیرات حکومتی مولود انقلاب اسلامی است اما در این 20 سال که گذشته دوره‌های مختلفی را پشت سر گذاشته است.

ورود گسترده تعزیراتی‌ها به بازار از امروز

طرح ویژه تشدید بازرسی‌ها از بازار در ۳۱ استان کشور از امروز ۱۵ اسفندماه آغاز شد و گشت‌های ویژه تعزیرات برخورد جدی و سختگیرانه با تخلفات را در دستور کار خود دارند.

خودرو ساز مطرح کشور در آستانه پلمپ

معاون تعزیرات تهران گفت: یکی از خودروسازان بزرگ در پی گران فروشی و احتکار جریمه نقدی شده که به دلیل نپرداختن آن در مرحله بعدی اقدم به پلمپ…

موانع قانونی سازمان تعزيرات حكومتی در مبارزه با گران‌فروشی

باید پذیرفت که تا حدودی افزایش فعلی قیمت اقلام مصرفی ناشی از گرانی مواد اولیه یا هزینه تولید است و تولیدکننده ناچار است که محصولات خود را با قیمت بالاتری در بازار عرضه کند و نهادهای نظارتی یا رسیدگی کننده در این خصوص نمی‌توانند اقدامی انجام دهند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.