می‌خواستیم سر «چه گوآرا» را ببریم

مأمور پیشین سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) فاش کرد که قاتلان «چه گوارا» پس از قتل وی، می‌خواستند سر از تن او جدا کنند.

رد پای NSA در مدیریت تلگرام + تصاویر

سید مقداد صادقی تحلیل گر ارشد فضای مجازی-ZAKA یا همان Zihuy Korbanot ASON به زبان عبری(شناسایی قربانیان حوادث) یک موسسه دولتی و زیرنظر بخش امنیتی دفتر نخست وزیری اداره می شود، از جمله فعالیت های این موسسه مخوف حضور در مناطق آسیب دیده از بلایای طبیعی و حتی مناطقی است که دچار حمله تروریستی شده اند.

راز چراغ سبز لوپن به سازمان سیا

در لابه لای جنجال و اعتراض ایجاد شده بر سر اقدامات تروریستی سازمان سیا، مارین لوپن رهبر جریان راست افراطی در فرانسه پیام معناداری را به سازمان سیا مخابره کرد

افشای عملیات‌های ترور سازمان «سیا»

گزارش محرمانه‌ای که از سازمان جاسوسی آمریکا منتشر شده، چگونگی ترور سران سیاسی و نظامی جنبش‌های ضد آمریکایی و تاثیر ترور آنان را تشریح کرده است.

ابهام در سرنوشت داده‌های کاربران گوگل

اگر چه گوگل مدعی است تلاش می کند تا داده های خصوصی کاربران در اختیار نهادهای جاسوسی آمریکا قرار نگیرد، اما در مورد نحوه استفاده خود این شرکت از داده های مذکور نگرانی وجود دارد.

اینترنت مستعمره دولت‌ها شده است

مخترع و پدر وب با ابراز گلایه‌مندی شدید از محرومیت مردم دنیا در دسترسی آزاد به اینترنت، گفته که اینترنت حق مسلم بشر است اما روز به روز بر سانسور آن در کشورها افزوده می‌شود و اکنون نیز ۳۸ درصد کشورهای دنیا سانسورچی شدید هستند.

ابراز نگرانی روسیه درباره آینده زندان گوانتانامو

وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه‌ای از اطلاع‌رسانی‌نکردن آمریکایی‌ها درباره زندان گوانتانامو و زمان بسته شدن آن ابراز نگرانی کرد.

برگزاری جلسه دادگاه جاسوس سیا

نخستین دادگاه رسیدگی به اتهامات امیر میرزایی حکمتی که چندی پیش به اتهام جاسوسی برای آمریکا بازداشت شده بود پیش از ظهر امروز سه شنبه در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

اینترنت سوراخ موش جدید جاسوسان

سازمان جاسوسی آمریکا سیا برای کشور جمهوری اسلامی ایران از کلید واژه های مانند بسیج ، سپاه ، برنامه موشکی ، سازمان انرژی اتمی ، محرمانه ، تحریم ، رهبری و … استفاده می کند و هر گاه هر شخصی درباره این کلمات در هر جایی دنیا در محیط مجازی صحبت کند یا مطلبی بنویسد در همان زمان یک نسخه به صورت آنلاین برای بخش ایران در سازمان سیا ارسال میشود تا موضوع در همان وقت مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد