خانه تکانی دیجیتالی در سازمان سیا

سازمان جاسوسی سیا به منظور هماهنگ شدن با تحولات عصر فناوری و بهره مندی از تازه‌ترین دستاوردهای دنیای دیجیتال در ساختارهای قدیمی خود تجدیدنظر می‌کند.

عباسی: افشاگری‌ اسنودن مشکوک است

از ‌آن‌جایی که اقتصاد، سیاست و نیروی نظامی آمریکا امروزه ناکارآمد و نابود شده محسوب می‌شوند، آن‌ها تلاش می‌کنند تا خود را مغز و مدیر جهان فرض کنند. به همین دلیل هم به دنبال کسب اطلاعات از سراسر دنیا هستند.

اروپا آمریکا را تحریم می کند

مقامات آلمانی اعلام کردند آمریکا امکان دسترسی و استفاده از قانون مهمی را که به این کشور اجازه می دهد، مبادلات بانکی و پول های رد و بدل شده میان گروه های تروریستی در کشورهای اروپایی را تعقیب کند، از دست می دهد.

سیا کارمندانش را به سر کار بازگرداند

سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) از هزاران تن از کارمندان به مرخصی رفته خود خواست تا امروز (چهارشنبه) به سر کار بازگردند.

سیا: بشار اسد پیروز قاطع انتخابات خواهد بود

سازمان اطلاعات و جاسوسی آمریکا ــ سیا ــ تأکید کرد، در صورتی‌که «بشار اسد»، رئیس‌جمهوری سوریه در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده این کشور در سال ۲۰۱۴ شرکت کند، ۷۵ درصد آرا را به دست خواهد آورد.

اعتراف CIA به هدایت کودتای ۲۸مرداد

سازمان سیا بعد از گذشت 6 دهه از زمان کودتای 28 مرداد، رسماً اسنادی را منتشر کرد که نشان می‌دهد آمریکا این کودتا را هدایت و رهبری کرده است.

نگاهی به ۶ عملیات بزرگ وزارت اطلاعات در دولت دهم

پروژه مدحی، دستگیری ریگی، آزادی عطارزاده، دستگیری چندین تیم پیشرفته جاسوسی، دستگیری عاملان ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان و ده‌ها پروژه موفقیت‌آمیز دیگر، گواه روشنی بر توفیقات وزارت اطلاعات در چند سال گذشته است.

اسنودن دیگر افشاگری نخواهد کرد

کارمند سابق سازمان سیا و افشاگر سازمان امنیت ملی آمریکا که اکنون در روسیه به سر می برد امروز در دیدار خود با فعالان حقوق بشر در مسکو اعلام کرد که وی شرط روسیه برای اعطای پناهندگی را پذیرفته است و دیگر افشاگری نخواهد کرد.

«سیا» با شماره موبایل ایرانی‌ها چکار دارد؟

سازمان جاسوسی آمریکا با کمک وزارت خارجه کانادا در تلاش هستند تا پیش از انتخابات به بهانه یک نظرسنجی تعدادی شماره تلفن همراه هموطنانمان را تهیه کرده تا در موقع مقتضی از آن در جهت مطامع خود سود جویند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.