فعال شدن هیات «تثبیت قیمت‌ها»

معاون وزیر صنعت از تصمیم جدید دولت برای بازنگری در ضوابط قیمت‌گذاری کالاها خبرداد و گفت: دومین جلسه هیات «تعیین و تثبیت قیمت‌ها» در دولت یازدهم در هفته جاری برگزار می‌شود.

گران‌فروشی شیر کم‌چرب ادامه دارد

در حالی که پس از اولتیماتوم سال گذشته سازمان حمایت به کارخانه‌های لبنی برای بازگرداندن قیمت افزایش یافته شیر بطری به نرخ سابق، هنوز برخی از برندها قیمت‌شان را تغییر نداده‌اند، دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی می گوید باید به مصوبات احترام گذاشت اما برخورد با متخلفان وظیفه دستگاه‌های نظارتی است.

قیمت شیر برگشت

سرانجام پس از دو هفته مبارزه برخی برندهای صنایع لبنی برای افزایش قیمت شیر، قیمت این محصول توسط بعضی از این برندها با تذکر سازمان حمایت به قبل برگشت.

لبنیاتی‌ها قیمت‌ها را پایین نیاوردند

در حالی که سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به صنایع لبنی اولتیماتوم داده که تا امروز – 9 اسفند – مهلت دارند قیمت‌های افزایش یافته محصولات‌شان را به حالت قبل برگردانند، لبنیاتی‌ها محصولات تولیدی امروز خود را با همان قیمت‌های جدید و افزایش یافته روانه بازار کردند.

صدور ۹میلیارد ریال جریمه برای متخلفان لبنیات

مدیر کل بازرسی ویژه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: در ۶ ماه اول سال بازرسی از واحدهای تولید، عرضه و پخش لبنیات انجام شد که منجر به تشکیل 2 هزار و 46 پرونده و صدور ۹ میلیارد ریال جریمه برای متخلفان شده است.

شکایت مردم از کم فروشی اینترنت

فراهانی کم فروشی در حوزه اینترنت و کیفیت و سرعت اینترنت را از جمله مواردی عنوان کرد که در مورد عملکرد شرکتهای فناوری اطلاعات منجر به اعلام شکایت می‌شود و ادامه داد: بررسی پرونده های متعدد بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل جداگانه ای دارد و باید گفت که تعداد قابل توجهی پرونده از این حوزه به تعزیرات ارسال می‌شود که تمامی اینها توسط بازرسان و کارشناسان خبره فناوری پیگیری خواهد شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.