مطالبه مردم جواب داد؛ رئیس سازمان خصوصی سازی ممنوع الخروج شد

خبر خوب اینکه بعد از پیگیری های رسانه ای و تجمع چند هفته قبل جلوی سازمان خصوصی سازی در اعتراض به واگذاری های رانتی توسط سازمان خصوصی سازی با در خواست برخی نمایندگان و همکاری قوه قضاییه، “پوری حسینی” رییس سازمان خصوصی سازی ممنوع الخروج شد. 

معاون سازمان خصوصی سازی: شفافیت قرارداد واگذاری ها را خلاف قانون میداند!

اتفاقا مشکل همین جاست که مزایده ها آزاد است و اهلیت خریداران مورد بررسی دقیق قرار نمیگیرد و کارخانه هپکو اراک ، نی شکر هفت تپه ، گروه ملی فولاد اهواز ، ماشین سازی تبریز ، کشت و صنعت مغان و مجتمع صنعتی گوشت اردبیل و … در آستانه ی تعطیلی قرار گرفته اند.
آیا وقت آن نرسیده که مسئولین سازمان خصوصی سازی پاسخگوی عملکردشان باشند؟

سهام مخابرات بدلیل بدهی واگذار می شود؟

سخنگوی مخابرات ایران گفت: در صورت عدم پرداخت ۴ قسط از بدهی ناشی از واگذاری، سازمان خصوصی‌سازی می‌تواند نسبت به فروش وثائق اقدام کند. هم‌اکنون تنها یکی از اقساط پرداخت نشده که به زودی در وجه سازمان خصوصی‌سازی واریز خواهد شد.

مهلت قانونی آزادسازی سهام‌عدالت تا سال95

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: بر اساس قانون تا سال 95 برای آزادسازی سهام عدالت زمان وجود دارد.

آخرین وضعیت ارزش هر برگ سهام عدالت

با افت شدید شاخص بورس و کاهش قیمت سهام شرکت‌های بورسی، ارزش هر برگه سهام عدالت با افت مواجه شد.

اعلام شرایط خریدوفروش سهام عدالت

پوری حسینی صبح امروز در گفتگو با رادیو اقتصاد با اشاره به این که همه فعالیت ها و کارهای مربوط به سهام عدالت بر اساس قانون انجام می شود و به هیچ وجه این طرح یا سهامداران عدالت فراموش نشده اند، بلکه بموقع و در بستری قانونی کارها پیش می رود گفت: امیدواریم حداقل تا پایان سال آینده تکلیف آزادسازی سهام عدالت و اجازه خرید و فروش آن مشخص می شود.

لایحه ساماندهی سهام عدالت به دولت می‌رود

رئیس سازمان خصوصی سازی با اعلام اینکه در چند روز آینده لایحه ساماندهی سهام عدالت به دولت ارایه خواهد شد و ضمن توصیه به دارندگان برگه‌های ثبت نامی سهام عدالت برای اینکه سهام خود را نفروشند، گفت: تا پایان آذرماه امسال دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به بخش خصوصی واگذار می‌کنیم.

دولت ۱۶۰۰ میلیارد تومان طلبکار است

بخشی از سود مصوب مجامع شرکت‌ها (74 هزار و 623 میلیارد ریال) بابت افزایش سرمایه هزینه شده که این رقم 10 هزار و 917 میلیارد ریال بوده است، بنابراین طبق آمار موجود حدود 16 هزار و 472 میلیارد ریال شرکت‌ها بابت پرداخت سود بدهکار هستند که اقدامات لازم برای دریافت و واریز این مبلغ به خزانه انجام شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.