فرقانی‌ها نه تحلیل‌گر بودند نه تمدن غرب را می‌شناختند/ حرکت‌های آنارشیستی غالب رفتار آن‌ها است

حامد آلگار می‌گوید : بدون تردید گروه فرقان دست‌پرورده‌ی سازمان سیا آمریکا است که به اهمیت نقش دکتر شریعتی و میراث اندیشه‌ی وی پی برد و از تقسیم مردم به دو گروه طرفدار ما از یک سو و دکتر شریعتی از سوی دیگر می‌کوشد در اردوگاه مسلمانان ایجاد دفاع کنند.

نتوانستیم اطلاعاتمان را حفظ کنیم

رییس سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا در سخنانی انتقادی نسبت به سرقت تاریخی اینترنتی اطلاعات میلیون‌ها شهروند این کشور واکنش بسیار منفی همراه با سرخوردگی نشان داد.

وقتی قاتل مرگ مقتول را تسلیت می‌گوید

در حالیکه اسناد «سیا» حکایت از مشارکت آمریکا در کشتار حلبچه دارد، در بیست‌ و هفتمین سالگرد این واقعه هولناک، یکی از معاونان وزارت خارجه آمریکا بدون اشاره به توطئه واشنگتن، دولت «صدام» را عامل کشتار هزاران بی‌گناه عراقی دانست و یاد قربانیان را گرامی داشت.

جاسوس‌آمریکایی پرونده هسته ای کجاست؟

دسامبر 2013 خانواده او تأیید کردند او در حقیقت به عنوان جاسوس در یک عملیات فریبکارانه برای سرویس جاسوسی آمریکا در حال فعالیت بوده است.

چرا «سیا» به ترور «مغنیه» اعتراف کرد؟

اعتراف سازمان «سیا» آمریکا به ترور شهید «عماد مغنیه» در این برهه از زمان را تنها می‌توان درمانی برای التیام زخم عمیق عملیات مقاومت اسلامی لبنان در «مزارع شبعا» به شمار آورد.

راز چراغ سبز لوپن به سازمان سیا

در لابه لای جنجال و اعتراض ایجاد شده بر سر اقدامات تروریستی سازمان سیا، مارین لوپن رهبر جریان راست افراطی در فرانسه پیام معناداری را به سازمان سیا مخابره کرد

شبکه‌ بازیهای آنلاین «سونی» هک شد

به دنبال اکران فیلم جنجال‌برانگیز «مصاحبه» درباره توطئه قتل رهبر کره شمالی در آمریکا، دو شبکه بازیهای آنلاین «سونی» در روز کریسمس هک شد.

ایران عامل ثبات در منطقه است

یک اندیشکده سوئدی طی یادداشتی نوشت: ایران خواهان برخورد غرب با خود به عنوان کشوری مستقل است و البته بهای ایستادگی‌اش را با تهدیدهای نظامی، تحریم‌ها و لفاظی‌های غرب و موارد دیگر پرداخت می‌کند.

از برنامه «فونیکس» تا آموزش «ساواک»

پایگاه تحلیلی «کانترپانچ» نگاهی دارد بر نقش سیا در شکنجه‌گری در سراسر دنیا، در دولت‌های دموکرات یا جمهور‌ی‌خواه در نیم‌قرن اخیر ایالات متحده و به بررسی پیامدهای این سیاست برای مسببین آن می‌پردازد.

افشای عملیات‌های ترور سازمان «سیا»

گزارش محرمانه‌ای که از سازمان جاسوسی آمریکا منتشر شده، چگونگی ترور سران سیاسی و نظامی جنبش‌های ضد آمریکایی و تاثیر ترور آنان را تشریح کرده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.