شهید لاجوردی به سعید حجاریان:«شما از مسعود رجوی هم خطرناک‌ترید»

کتاب «پرونده مسکوت» حاوی اطلاعات، اسناد و تمام ابعاد انفجار پیرامون پرونده نخست وزیری در سال 60 از سوی انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شد.

از ردپای مجاهدین تا غفلت‌های لاله‌ای ما در «آرگو»

با وجود ساخت فیلم‌های هدفمندی همچون آرگو در هالیوود، بسیاری از مدیران و مسئولان فرهنگی ما نه تنها در غفلت به سر می‌برند بلکه خواسته یا ناخواسته با پول بیت‌المال، ‌فیلم‌هایی را می‌سازند که بازی در زمین غربی‌ها است.

کتابی که بنیانگذار مجاهدین صد بار خواند

آشنایی بنیانگذاران اولیه سازمان مجاهدین خلق با مذهب به طور معمول از طریق آثار مهندس بازرگان بود؛ به طوری که بنا به نوشته خود سازمان، پس از قرآن و نهج‌البلاغه، آموزش‌های دینی، بر محور کتاب راه طی شده بود.

اعتراف منافقين به مشارکت در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران

باند جنایتکار منافقین با صدور اطلاعیه ای اعتراف کرد که برای اجرای عملیات ترور دانشمندان هسته ای ایران وظیفه شناسایی و ارجاع اطلاعات مربوط به این دانشمندان را برعهده داشته است.

وصیت‌نامه خواندنی عضو سازمان منافقین؛ لحظاتی پیش از اعدام

محمد باقر باقرزاده پس از دستگیری در سال 1364 به دلیل جرایم ارتکابی و اجرای عملیات های گروهک تروریسیتی منافقین، محکوم به اعدام شد ولی با وجود این، در زندان تحت تأثیر قرار گرفته و متنبّه و تائب شد.

تمام غرب‌گراها برای رسیدن به قدرت دست به خشونت می‌زنند

یعنی مجاهدین خلق وجهه بین‌المللی ندارند … و اگر قرار باشد انقلاب را سرنگون كنند و خودشان حاكم گردند نیازمند چهره‌های سرشناس مثل نهضت آزادی و بنی‌صدر هستند اما از آن طرف بنی‌صدر و نهضت آزادی برای بدست گرفتن قدرت نیازمند به پیاده نظام‌اند … و این 2 گروه در 14 اسفند به هم می‌رسند

بازخوانی واقعه 14 اسفند 1359 دانشگاه تهران

من آنها را دعوت به آرامش كردم تا بتوانم سخنان رئیس جمهوری را بشنوم. ناگهان دور من حلقه زدند . می‌گفتند این ریشو است. حتما حزب‌اللهی است. جبیب‌هایم را خالی كردند . دفترچه تعاونی اداره را از جیبم بیرون آوردند . می‌گفتند او عضو انجمن اسلامی مخابرات است، او را بزنید . همه آنها به جان من افتادند و سخت مرا كتك زدند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.