آیا اصلاح‌طلبان«واقعا»با هتاکان به امام(ره) نسبتی ندارند؟

اظهارات اخیر عیسی سحرخیز درباره عدم علاقه «خیلی» از اصلاح طلبان به امام خمینی (ره) جنجال های فراوانی را ایجاد کرد، سوال اینجاست که آیا این اولین توهین به امام و اندیشه های ایشان است؟

دیدار مدیر عامل شرکت خودروساز با عوامل اصلی اقتصادی فتنه

اخیرا مدیر عامل یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی کشور در اقدامی بسیار نادر به ملاقات آقای ب – ن یکی از عوامل اصلی فتنه سال 1388 رفته است.

از هم‌نشینی با مارکسیست‌ها تا تحصن مجلس‌ ششم

زندگی بهزاد نبوی آکنده از فراز و فرودهایی است که جلوه‌ای تمام‌عیار از تجدیدنظرطلبی در آن مشهود است. روزی هم‌نشین مارکسیست‌های گروه شعاعیان و دیگر روز در قامت سخن‌گوی دولت جمهوری اسلامی است. نبوی به دنبال مبارزه‌ی بی‌امان با امپریالیسم است و آشکارا از واهمه‌ی خود از آمریکا سخن می‌گوید.

حزب منحله در پی تعویض قالب!

دبیرکل حزب منحله مجاهدین گفت که راه‌اندازی حزب جدید سخت است اما از آنجا که تحزب منجر به پیشرفت کشور می‌شود؛ او و دوستانش منافع و مصالح کشور را در نظر می‌گیرند و این سختی را پذیرا خواهند بود[!]

روزی که «فروغ جاویدان»، منافقین را به زباله‌دان تاریخ فرستاد

پنجم مرداد مصادف با عملیات غرورآفرین مرصاد به فرماندهی سردار رشید اسلام شهید صیادشیرازی است. عملیاتی که برگ زرینی در تاریخ ولایتمداری و جانفشانی ملت عاشورایی ایران است. پیروزی در این عملیات توانست کام مردم را شیرین کند و کمی از تلخی قطعنامه و حواشی آن بکاهد و داستان جنگ تحمیلی با خاطره ای خوش […]

مشارکت و مجاهدین از لیست احزاب کشور حذف شدند

در جدید‌ترین لیست احزاب و گروه‌های مجوز دار کشور نامی از احزاب جبهه مشارکت انقلاب اسلامی و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی به چشم نمی‌خورد.

فعالیت احزاب مشارکت و مجاهدین غیرقانونی است

رئیس ستاد انتخابات کشور از انتشار اسامی احزاب قانونی خبر داد و گفت: فعالیت احزاب منحل شده، غیرقانونی است و این احزاب از نظر وزارت کشور رسمیت ندارند.

«کمپین هتل»؛ ایجاد ترس در هتل‌داران نیویورک از میزبانی احمدی نژاد

سایت دیلی بیست با بیان این سوال که در دهمین سالگرد حادثه 11 سپتامبر کدام یک از هتل‌های نیویورک جرات اسکان‌دهی به احمدی‌نژاد را دارند، خواستار برگزاری کمپینی برای عدم حضور رییس‌جمهور ایران در این نشست شد.

نقش پررنگ مجمع‌روحانیون، کارگزاران، مشارکت و مجاهدین در فتنه‌اخیر

نقش مجمع روحانیون مبارز، کارگزاران سازندگی، حزب مشارکت و سازمان مجاهدین در فتنه های اخیر کاملا مشخص و پررنگ بود و این گروهها باید ببینند که چه کرده‌اند که مورد غضب مردم قرار گرفته اند. شاکری گفت: تکرار کردن حرفهای قدیمی از سوی جریان فتنه که دلایلی نیز برای اثبات آن ندارند هیچ سودی ندارد و بهتر است به آسیب شناسی حرکتی که در طی این سالها داشته اند، بپردازند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.