فیلم: مستند «در آغوش یاران» + دانلود

مستند «در آغوش یاران» با افشای جزئیات تکان دهنده‌ای از فساد و سوء استفاده جنسی توسط فرقه مسعود رجوی، پشت پرده های جدیدی از توحش و تجاوز سازمان منافقین را به تصویر می‌کشد.

مستند: «فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» +دانلود

«فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» داستان زندگی مصطفی محمدی،‌ مردی است که پس از اعدام یکی از بستگان همسرش٬ در دهه هفتاد از ایران خارج می‌شود. او برای سهولت پروسه پناهندگی٬ کیس هواداری سازمان منافقین (مجاهدین خلق) را انتخاب می‌کند و از آن پس٬ به دلیلی دینی که به سازمان احساس می‌کند٬ در کشور کانادا به عنوان یکی از هواداران این سازمان فعالیت می‌کند. اما مشکل از جایی آغاز می‌شود که …

آیا منافقین افشاگر برنامه‌ هسته‌ای ایران بود؟

زمانی که منافقین در وضعیت سقوط بودند، جلب اعتماد عنصر خارجی جدید، که آمریکا و متحدان او و به طور مضاعف اسرائیل است، با تمرکز بر تشدید چالش هسته‌ای با ایران موضوعیت پیدا کرد. این روند البته به تناوب و بسته به مواضع آمریکا در قبال پرونده‌ی هسته‌ای ایران، اشکال و ابعاد مختلفی به خود گرفته است.

حمله به «اشرف» اهمیت راهبردی در آینده منطقه دارد

در عملیات مرصاد فقط سه کادر اصلی در میان کشته شدگان منافقین بودند اما در عملیات اخیر 52 نفر از کادرهای اصلی و مؤثر کشته شده‌اند.

آخرین وضعیت تروریست ها در اشرف

این صد و پنجاه نفر از هیچ سیستم امنیتی برخوردار نبوده به‌راحتی می‌توانستند از اشرف فرار کنند اما اینها از بین کسانی انتخاب شده بودند که حتی اگر می‌خواستند هم نمی‌توانستند فرار کنند زیرا اینها همه کسانی بودند که در ترورهای 60 و اوایل 70 پرونده‌های مهمی در ایران داشتند و از آنجا که در ایران شاکی خصوصی داشته و در بسیاری از موارد اولیای دم شاکی آنها بودند، نمی‌توانستند به ایران برگردند.

نمونه ای از «افتخارات» جانیان به درک واصل شده «اشرف»

شب برای خوابیدن به کانتینر واحد ارتباط جمعی [در كنار مسجدجامع ناحيه صنعتی ماهشهر] رفتیم و فردا صبح برای نماز بیدار شدیم. ولی فاطمه هنوز خواب بود به منزلی که در فاصلۀ پنجاه یا شصت متری کانتینر بود رفتیم و نماز صبح را خواندیم. نمازم که تمام شد دوستم با صدای بلندگفت: «بیا ببین چه خبر شده؟ با شتاب از منزل خارج شدم و به خیابان رفتم. دیدم شعله های آتش از کانتینر زبانه می کشد.

جنایتکاری که دیروز در اشرف به جهنم رفت+ عکس

یک مینی بوس از کردها را که قصد داشتند به سمت بغداد بروند،در سه راهی سلیمان بک متوقف می کنند و مانع حرکت آنها می شوند و چون قصد داشتند به راه خود ادامه بدهند با ام تی ۲۳ (پدافند ۲۳میلی متری را روی ام تی ال بی گذاشته بودند ) به رگبار می بندند و همه آنها را قتل عام می کنند .

تشفی خاطر امت اسلامی از هلاکت کادرهای منافقین

این اقدام که منجر به هلاکت رسیدن قریب به هفتاد تن از کادرهای فاسد منافقین از جمله هفت تن از شورای رهبری و مسئولان اطلاعات و عملیات سازمان منافقین با بیش از 30 سال سابقه جنایت گردید، یقیناً مایه تشفی خاطر امت اسلامی و خانواده های معظم شهدا خصوصا خانواده های معزز شهدای ترور خواهد شد.

به عشق اروپا در دام منافقین افتادم

ما را می‌ترساندند که اگر برگردید مورد آسیب قرار می‌گیرید و کشته می‌شوید، یا باید همه عمرتان را در زندان بگذرانید چون کسی حرفتان را باور نمی‌کند که با میل خودتان نزد ما نیامدید.

منافقین بی‌وطن در سوریه

تلفیق حضور نظامی منافقین در سوریه با خبر تلاش منافقین برای ایجاد یک ارتش آزاد در غرب عراق با مشارکت برخی شخصیت‌های سیاسی- نظامی مخالف «نوری مالکی» با محوریت اصلی انجام حملات تروریستی علیه نیروهای امنیتی عراق و مسؤولان دولت نوری مالکی موید آن است که سازمان تروریستی منافقین ذاتا یک سازمان وابسته به سازمان‌های جاسوسی غربی است که در مواقع لزوم به ایفای نقش‌های مختلفی می‌پردازد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.