طرح ۷ ماده‌ای تشکیل سازمان مدیریت

طرح یک فوریتی تشکیل سازمان مدیریت، برنامه ریزی و بهره وری که جهت رسیدگی به کمیسیون برنامه و بودجه به عنوان کمیسیون فرعی ارجاع شده بود،تصویب شد.

ساختار جدید سازمان مدیریت رونمایی شد

ساختار اداری و تشکیلات سازمان مدیریت و برنامه ریزی توسط تیمی از کارشناسان به مدیریت محمود عسگری آزاد جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور تهیه شد.

ادغام هدفمندی در سازمان مدیریت

کمیسیون اجتماعی و برنامه و بودجه که به عنوان مسوول بررسی این طرح آگاهند که وارد شدن به جزییات آن ضمن هدر دادن زمان شرایطی فراهم می‌آورد که اگر در ادامه بخواهیم کوچکترین اصلاح در شرح وظایف ایجاد کنیم باید با نظر مجلس انجام شود که بسیار مشکل خواهد بود.

نخستین گام نوبخت برای احیای سازمان مدیریت

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور از احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با ادغام دو معاونت نظارت راهبردی و توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهور خبر داد.

احیای سازمان مدیریت کلید خورد

با انتصاب نوبخت در معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و سرپرستی همزمان در معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور، ادغام دو معاونت یاد شده و تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی رسما کلید خورد.

تصویب کلیات طرح تشکیل سازمان مدیریت

اجازه تصویب و تشکیل اتحادیه دهیاری‌های کشور از دیگر دستورهای کمیسیون اجتماعی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

بودجه «بودجه‌ریز کشور» چقدر است؟

اگر چه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی بعد از انحلال سازمان مدیریت و برنامه ریزی سکان دار و تقسیم کننده بودجه یک سال دستگاه‌های اجرایی و بخش‌های مختلف است اما این دلیلی بر مستثنی شدن این سازمان از قائده بودجه ریزی نیست.

متن طرح احیای سازمان مدیریت

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز خانه ملت با ۱۲۷ رأی موافق با یک فوریت طرح تشکیل سازمان مدیریت، برنامه‌ریزی و بهره‌وری موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی، سازمان مذکور مجددا احیا می‌شود.

تصویب فوریت احیای سازمان مدیریت

نماینده مجلس شورای اسلامی یک فوریت طرح تشکیل سازمان مدیریت و برنامه ریزی و بهره وری را به تصویب رساندند.

خبر احیای سازمان مدیریت تکذیب شد

مهدی خورشیدی اظهارداشت:حامل هیچ‌گونه پیامی از سوی رئیس‌جمهور برای آقای مسعود روغنی زنجانی نبودم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.