واکنش کاربران شبکه های اجتماعی به سخنان روحانی در سازمان ملل:جنگ نمی شود ، مذاکره نمی کنیم

نشست سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد ” و سخنرانی روسای جمهور کشور‌های مختلف در این نشست بحث داغ این روز‌های رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی است.

خوب شد «بسم الله» و «والعاقبة للمتقین» گفتید

نطق رسمی آقای دکتر روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد با آنچه از رئیس‌جمهور ایران اسلامی انتظار می‌رفت و می‌رود فاصله زیادی داشت به گونه‌ای که اگر بخش مربوط به توافق وین- که اختصاص به ایران‌دارد- را از مجموعه سخنان ایشان حذف کنیم، سخنرانی جناب‌روحانی با سخنرانی مثلا رئیس‌جمهور فلان کشور دیگر به سختی قابل تشخیص بود و البته شروع سخن با «بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم» و خاتمه آن با «والعاقبة للمتقین» نشان می‌داد شخصی که در حال سخنرانی است، رئیس‌جمهور و یا نخست‌وزیر یک کشور اسلامی است.

غزه تا سال ۲۰۲۰ غیرقابل سکونت می‌شود

سازمان ملل هشدار داد که اگر روند اقتصادی در غزه به صورت کنونی باقی بماند، این شهر تا سال ۲۰۲۰ غیرقابل سکونت خواهد شد.

واکنش سازمان ملل به جاسوسی آمریکا

سازمان ملل به گزارش روز شنبه یک روزنامه آمریکایی که نشان می‌دهد این نهاد بین‌المللی هدف همکاری‌های جاسوسی یک شرکت مخابراتی آمریکا و دولت این کشور بوده، واکنش نشان داد.

داعش خطری برای کل بشریت

مشاور رهبر معظم انقلاب در امور بین‌الملل با طرح این سوال که چرا دیگر اعضای سازمان ملل طرحی برای پایان بحران یمن ارائه نمی‌دهند، گفت: گویی خاک مرگ بر سر سازمان ملل پاشیده شده است.

۱۲میلیون نفر در سوریه نیازمند کمک‌

معاون دبیرکل سازمان ملل در امور انساندوستانه گفت: بیش از دوازده میلیون نفر در سوریه به کمک‌های انساندوستانه و معیشتی نیاز دارند.

شواهد تاریخی ظلم‌ شورای امنیت علیه ایران

سایت مرکز اسناد انقلاب اسلامی شواهد تاریخی از برخوردهای دوگانه شورای امنیت سازمان ملل متحد را مورد بررسی قرار داده است.

واشنگتن: ایران را دوست خطاب نمی‌کنیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که هیچ بندی در قطعنامه جدید سازمان ملل در خصوص ایران، بر خلاف حق کنگره برای بررسی 60 روزه مفاد برجام و رأی‌گیری در خصوص آن نیست.

استقبال اوباما از تصویب قطعنامه 2231

رئیس‌جمهور آمریکا در واکنش به تصویب قطعنامه سازمان ملل در تایید توافق هسته‌ای ابراز امیدواری کرد که اعضای کنگره نیز به این اجماع گسترده جهانی توجه نشان دهند.

پاسخ دادن ایران به کل دنیا!

از ایران خواسته می‌شود تا هیچ فعالیتی مرتبط با موشک‌های بالستیک طراحی شده با قابلیت حمل تسلیحات هسته‌ای صورت ندهد، از جمله شلیک هرگونه موشک با استفاده از چنین فناوری‌های مربوط به موشک‌های بالستیک، تا زمان هشت سال پس از «روز پذیرش برجام» و یا تا زمانی که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارشی ارائه دهد که «جمع‌بندی مبسوط» را تأیید کند، بسته به اینکه کدام زودتر اتفاق افتد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.