نگاه کاریکاتوری به زندگی جوانان ممنوع

مجید امیدی- مدیرکل سیاسی نهاد ریاست جمهوری- از جمله افرادی است که سال ها در سازمان ملی جوانان به عنوان معاون فرهنگی و تربیتی این سازمان به فعالیت مشغول بوده و پژوهش های بسیاری در زمینه مشکلات جوانان به دست کرده است.

نهادهای دولتی که آب در هاون سنگین ازدواج می‌کوبند

سازمان ملی جوانان، مرکز امور بانوان ریاست جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،سازمان صدا و سیما و…نهادهای متولی و اصلی هستند که با برگزاری همایشهای نمادین و فعالیتهای سطحی، تنها آب در هاون سنگین ازدواج می کوبند و چاره ای برای این معضل اجتماعی نمی اندیشند.

افشاگری مدیر سازمان ملی جوانان درباره حمایت مالی از «گزارش یک جشن»

فیلم “گزارش یک جشن” آخرین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا است که با حمایت سازمانهای دولتی مانند بنیاد فارابی و سازمان ملی جوانان و سازمان فرهنگی هنری شهرداری ساخته شده است و این روزها بعد از اکران خصوصی این فیلم سوالی در ذهن عوام و خواص جامع صورت گرفته است که این فیلم چه شاخصه ای دارد که باید قسمتی از بیت المال صرف ساخت چنین فیلمی می شد.

ترکستانی: این آخرین مصاحبه من است!

من استعفاي خود را يكي دو روز قبل تقديم آقاي رئيس جمهور كردم چرا كه با توجه به حال عمومي و وضعيت جسمي خود ديگر قادر به انجام اين مسئوليت خطير نيستم. تركستاني گفت: ان‌شاء‌ا… اگر حال عمومي بنده بهتر شود سعي مي‌كنم كه كار قبلي خود در وزارت بهداشت را ادامه دهم.

گزارش کامل از جنجال رسانه‌ای خبر انتصاب رئیس جدید سازمان ملی جوانان

نهضت عزل در دولت دهم که با برکناری عجیب منوچهر متکی آغاز شده بود و با کنار گذاشتن رامین از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد و بذرپاش از سازمان ملی جوانان ادامه داشت با مبهم شدن سرنوشت پذیرفتن یا نپذیرفتن رئیس جدید معرفی شده برای سازمان ملی جوانان وارد فاز جدیدی شد به طوری که در این جنگ رسانه‌ای طرفین دعوا تمام همت خود را درصدد اثبات حقانیت خود و دروغگو خواندن طرف مقابل گماشتند.

خواننده شبکه های ماهواره ای در جشن سازمان ملی جوانان!

اختتامیه جشنواره جوان ایرانی در بخش تجسمی، در حالی در تالار وحدت به کار خود پایان داد که”شهرام شکوهی” از خواننده های غیر مجاز موسیقی، در مراسم اختتامیه این جشنواره روی سن حاضر شد تا به اجرای قطعاتی بپردازد که وزارت ارشاد از صدور مجوز برای آنها خودداری کرده بود!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.