اسناد متهمان دفتر نخست‌وزیری+دستخط عامل انفجار

ساعت ۲ و ۴۵ دقیقه بعد از ظهر روز یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۶۰، محمدعلی رجایی رئیس‌ جمهوری و محمدجواد باهنر نخست‌وزیر ایران در انفجار دفتر نخست‌وزیری به شهادت رسیدند.

آمادگی منافقین برای تجاوز به یمن

«مریم رجوی»، رهبر سازمان تروریستی مجاهدین خلق در دیدار با «محمد آل الشیخ»، سفیر عربستان سعودی در پاریس از آمادگی این گروه تروریستی در کمک و همکاری با عربستان در تجاوزاتش علیه ملت یمن خبر داد.

فیلم: مستند «در آغوش یاران» + دانلود

مستند «در آغوش یاران» با افشای جزئیات تکان دهنده‌ای از فساد و سوء استفاده جنسی توسط فرقه مسعود رجوی، پشت پرده های جدیدی از توحش و تجاوز سازمان منافقین را به تصویر می‌کشد.

مرصاد؛ کمینگاه خداوند برای جریان نفاق

مسعود رجوی در شب آغاز عملیات گفت براساس تقسیمات انجام شده، 48 ساعته به تهران خواهیم رسید! کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم در حد توان و اشل یک ابرقدرت است؛ وی به نیروهای خود اطمینان داد که عراق از لحاظ هوایی بطور کامل آنها را تامین خواهد کرد و نگرانی از این جهت وجود ندارد.

بیراهه‌ای‌که بازرگان برای‌فرزندان ناخلفش‌گشود

مهدی بازرگان تلاش می‌نمود تا میان راهی که انبیا رفتند و راهی که بشر و علم جدید می‌رود، این‌همانی ایجاد کند. مجاهدین خلق، این اندیشه‌ی مهدی بازرگان را وام گرفتند و برآن شدند که مارکسیسم و آرای مارکس و لنین نیز همان راه انبیاست.

ایران قربانی حقوق بشر

 دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار تعدادی از آثار جشنواره با موضوعات شهدای ترور، جنایات منافقین و گروه های تروریستی، حمله به هواپیمای مسافربری ایران، حملات شیمیایی و شهدای هسته ای در قالب چهار لوح برای اکران مردمی در شهرها و روستاهای کشور آماده کرده است.

تلاش فتنه‌گران برای تبرئه عضو معدوم‌منافقین

در یکی از جدیدترین این اتفاقات و پس از اعلام حکم اعدام قطعی یکی از عناصر سازمان منافقین، در سحرگاه دیروز (یکشنبه) 11 خرداد، شاهد موجی از حمایت‌های فتنه‌گران از این عنصر سازمان منافقین در شبکه های اجتماعی و سایت‌های وابسته به گروهک موسوم به جنبش سبز بودیم.

یکی از اعضای گروهک منافقین اعدام شد

بنا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دادستانی تهران، محکوم علیه غلامرضا خسروی سوادجانی فرزند قلی نام دارد که پیشتر به اتهام محاربه از طریق تلاش موثر برای پیشبرد اهداف گروهک منافقین فعالیت کرده بود.

دیدار معارضان سوری با مریم رجوی +عکس

رئیس ائتلاف معارضان سوری در دیدار با سرکرده گروهک تروریستی منافقین در پاریس، این گروهک را برادران معارضان سوریه خواند.

نقش منافقین در بند ۳۵۰ اوین

فولادوند و اکبری دو تن از این افراد هستند و باید منتظر باشیم و ببینیم که منافقین در روزهای آتی کدامیک از افراد خود را که برای خبرسازی در محافل داخلی از انها بهره گیری می کنند در رسانه‌هایشان معرفی می کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.