همه تخریب‌ها، خلاف نظر رهبری است

این که رهبری بر مسأله سبک زندگی ایرانی و اسلامی تاکید می‌کنند، یک مساله‌ مهم است. این سبک زندگی را از کجا باید الگوبرداری کرد؟ همه‌ این تخریب‌ها بر خلاف نظر رهبری است، چون تأکید ایشان بر حفظ معماری ایرانی – اسلامی است.

۱۵ میلیون ایرانی نوروز ۹۴ به سفر رفته‌اند

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۱۳۰ هتل ۴ و ۵ ستاره در کشور داریم، گفت: باید برای رسیدن به اهداف سند چشم انداز به عدد ۴۰۰ هتل در کشور برسیم و به طور میانگین سالانه ۲۰ تا ۲۵ هتل در کشور بسازیم.

تهران کلانشهر آرامش در نوروز است

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: در ایام نوروز تهران کلانشهر آرامش است و مسافرین و ساکنین می‌توانند از جاذبه‌های گردشگری آن به خوبی استفاده کنند.

تعدیل‌نیروی محترمانه در سازمان‌میراث‌فرهنگی

سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ۲ ماه مانده به نوروز به بهانه ساماندهی نیروی انسانی، بیش از ۱۰۰ نفر از نیروهای قراردادی این سازمان را پراکنده کرده است.

چرا شیردال تقلبی در موزه ملی ایران است؟

شیردال قلابی که یک سال پیش دولت آمریکا در دقیقه 90 سفر دولتمردان ایران به آنها هدیه داد در سکوتی معنادار و بدون هیچ اعتراضی به این حرکت تمسخرآمیز آمریکا علیه ایرانیان در کنجی از موزه ملی کشورمان به نشانه حسن نیت آمریکا به ایران در حال نگهداری است!

کدام‌ دولت‌،خانه‌ مدرس‌ را اشتباهی‌ خرید؟

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران با بیان اینکه اشتباه در خرید خانه مدرس مربوط به ۴ دولت پیش است، گفت: خانه واقعی مدرس به مبلغ ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان خریداری شده و «دارالقرآن» می‌شود.

«نجفی» مرد استعفا در دولت تدبیر و امید

هر 124 روز یک استعفا. این، آمار فعالیت محمدعلی نجفی در دولت یازدهم است. سیاست‌مدار 63 ساله‌ای که بیشتر مردم، او را با پست وزیر آموزش و پرورش در دهه هفتاد به یاد می آورند.

ابهامات درباره سرپرستی نجفی

محمدعلی نجفی در حالی دیروز به عنوان سرپرست وزارت علوم معرفی شد که هم فاقد صلاحیت وزارت از سوی مجلس تشخیص داده شده بود و هم به خاطر بیماری از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استعفا کرده بود.

کنسرت‌‌لس‌آنجلسی‌و مشروب‌با‌مجوز؟

در حال حاضر با یک تماس تلفنی با آژانس های گردشگری که تبلیغات سفرهای خارجی دارند به راحتی می توان به فهرست خواننده های لس آنجلسی که هر سال در ایام عید نوروز در کشورهای اطراف ایران، لانه می کنند و می خواهند کنسرت برگزار کنند دست یافت.

سفر نجفی به نیویورک برای بازگشت الواح هخامنشی

نجفی اظهار داشت: یکی از برنامه‌های من در سفر به نیویورک ملاقات با رئیس دانشگاه شیکاگو است و در این ملاقات در خصوص بازگشت حدود 30 هزار لوح هخامنشی که در نیویورک وجود دارد، صحبت خواهیم کرد و اگر موضع دانشگاه شیکاگو در مسائل فرهنگی با ما یکسان باشد، قطعا به نتایج خوبی خواهیم رسید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.