یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

روحانی:کمبودهای سال اول را جبران کنیم

رئیس‌جمهور گفت: دولت باید سینه خود را سپر کند و با همدلی و همگرایی و امیدِ بر مبنای تدبیر و آینده‌نگری، راه را برای حضور و مشارکت فعال مردم در اداره کشور هموار سازد و مجموعه دولت وظیفه و تعهد اصلی خود را خدمت بی‌منت به مردم بزرگ ایران می‌داند.

نشست سازمان‌های مردم نهاد با مسئولین وزارت‌کشور برگزار شد

در این نشست قرار بر این شد تا مطالبات نمایندگان سمن ها جمع بندی شده و در جلسه ای که با حضور رئیس جمهور برگزار می شود تعدادی از نمایندگان سازمان های مردم نهاد به نیابت از سایر همکیشان خود سخنرانی کنند و در مقابل رئیس جمهور نیز در جلسه ای چند ساعته ضمن سخنرانی به همگرایی بیشتر با سمن ها بپردازد.

مروری بر نقش تشکل‌ها در جهانی‏‌سازی انقلاب اسلامی

نگاه اقتصادی و سیاسی در امور بین‌الملل بر نگاه‏‌های فرهنگی و تربیتی غلبه دارد. خیلی از دولتمردان و مسئولان ما اعتقاد به کارهای فرهنگی و تربیتی در عرصه بین‌الملل ندارند. اما در اروپای غربی و آمریکای شمالی و حتی چین و ژاپن، چیزی که به شدت به آن معتقدند نقش مردم است. متأسفانه علیرغم شعارهایی که مبنی بر تقویت دیپلماسی مردمی و فرهنگی در کشور ما داده می‏‌شود، اما در عمل به این موضوع اهمیت داده نمی‌شود

مجموعه‌های مردمی چگونه اقتصاد مقاومتی را ترویج کنند؟

در مورد انواع مختلف تحریم‌های تجاری و مالی و اطلاعاتی که دشمن در مورد ما اعمال می‌کند، سخن بسیار گفته شده است. اما ما باید ناظر به جایگاه و شیوه‌ی نقش آفرینی‌مان در این جهاد اقتصادی بیندیشیم. در این‌جا نقش بسیج و مجموعه‌های مردمی در این اقدام بزرگ اهمیت جدی می‌یابد، در ادامه تلاش می‌شود بعضی راهکارهای نقش‌آفرینی مجموعه‌های مردمی و پایگاه‌های بسیج در اقتصاد مقاومتی ارائه شود.

جنبش عدم تعهد و جای خالی دیپلماسی عمومی و غیررسمی

این عدم حضور مردم حتی برای موافقین کشور در عرصهٔ بین المللی هم سوال ایجاد کرده است. هم بدبینی به فاصلهٔ مواضع نظام با مردم در جمهوری اسلامی. عباراتی از این دست که ایرانی‌ها کجا هستند؟ نظر مردم ایران چیست؟ چرا جوانان ایرانی در صحنه نیستند؟ چرا ما فقط صدای دولت ایران را می‌شنویم و…. عبارات آشنایی است که فعالان بین المللی از فعالان و سایر کشور‌ها می‌شنوند.

ارائه طومار محكوميت جنايات آل‌خليفه به سازمان ملل

مدير غرفه بحرين گفت: دومين طومار محكوميت جنايات و كشتار مردم بحرين توسط آل‌خليفه و آل سعود پس از پايان كار نمايشگاه توسط سازمان‌هاي NGO به سازمان ملل ارسال مي‌شود.

اعضای کاروان آسیایی غزه از خاطراتشان می گویند

دویست و هفتمین برنامه ازسری برنامه های شب خاطره حوزه هنری به ذکر خاطرات اعضای کاروان آسیایی غزه اختصاص یافته است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.