افتتاح رسمی حرم امام پس از ۲۶ سال!

محمدعلی انصاری در دومین جلسه ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) به مناسبت بیست و ششمین سالگرد ارتحال افزود: قرار است حرم مطهر امام راحل با حضور مسئولان، مردم و بیت امام(ره) افتتاح شود.

جزوه: اندیشه سیاسی امام خمینی (ره)

به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) مصاحبه ای از دکتر «محمد صادق کوشکی» با موضوع «اندیشه سیاسی امام خمینی (ره)» به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به صورت جزوه، جهت چاپ و استفاده آماده شده است

غرب از «ایران اسلامی» می ترسد نه از «ایران هسته ای»

اگر توقف کنیم به عقب پرت می‌شویم و اگر دچار غرور شویم به زمین خواهیم خورد. اگر ما مسئولان کشور دچار خود محوری، تکبر و خودشگفتی بشویم، تودهنی خواهیم خورد. در راه پیشرفت کشور «توقف ممنوع» است.ما هنوز در دامنه قرار داریم و با قله فاصله داریم. روزی که ملت ایران به قله برسد، دشمنی‌ها و خباثت‌ها به پایان می‌رسد

گزارش تصویری: تشییع شهدا در حرم امام راحل

مراسم تشییع شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس صبح روزگذشته با حضور گسترده مردم در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.

گریه نگهبانان عراقی اردوگاه اسرای ایرانی در پی ارتحال امام خمینی

بعضی از نگهبان‌ها با دیدن سیل عظیم اسرایی که برای امام گریه می‌کردند، مات و مبهوت بودند. شاهد گریه دو نگهبان سامی و علی جارالله بودم. دکتر مؤید برای امام ناراحت بود ولی پنهان می‌کرد.

کنگره شعری که با رحلت امام تغییر نام داد

در جریان برگزاری مراسم بودیم که خبر رسید، حال جسمی امام مساعد نیست و این خبر حال همه را منقلب کرد. با شنیدن این خبر اعضای حاضر در کنگره به صورت دست جمعی به حرم مطهر امام رضا(ع) رفتیم و برای سلامتی امام دعا کردیم.

14 خرداد در حرم امام(ره)؛ سخنرانی سید حسن خمینی و مقام معظم رهبری

مراسم بیست و دومین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی از ساعت 9 صبح روز شنبه 14 خرداد با تلاوت قرآن کریم و عزاداری و سخنان حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سیدحسن خمینی آغاز و همگان از از بیانات ارزشمند حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) بهره مند خواهند شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.