رونمایی از سرود«شانلی امام»+کلیپ و صوت

سرود «شانلـی امام» بر اساس شعر ماندگار مرحوم بولود قاراچورلـو متخلص به «سهند» و با صدای استاد اسفندیار قره‌باغی رونمایی شد.

رئیس جمهور آینده باید از تمام ظرفیت قانون اساسی استفاده کند

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تلاش دشمنان برای تبديل انتخابات به تهديدی بر ضد نظام، گفتند: آنها اميدوارند كه انتخابات، يا سرد برگزار شود و يا اينكه بعد از انتخابات فتنه ای بوجود ايد همانگونه كه در سال 88 روی داد اما دشمنان در طراحی خود اشتباه می كنند زيرا ملت ايران را نشناخته و روز 9 دی را فراموش كرده اند.

رهبر انقلاب: اگر ما مسئولان خودشیفته و مغرور شویم زمین می‌خوریم

اگر توقف کنیم به عقب پرت می‌شویم و اگر دچار غرور شویم به زمین خواهیم خورد. اگر ما مسئولان کشور دچار خود محوری، تکبر و خودشگفتی بشویم، تودهنی خواهیم خورد. در راه پیشرفت کشور «توقف ممنوع» است.ما هنوز در دامنه قرار داریم و با قله فاصله داریم. روزی که ملت ایران به قله برسد، دشمنی‌ها و خباثت‌ها به پایان می‌رسد

رحلت امام به روایت پوستر های عاشورایی

پایگاه اینترنتی نهضت پوستر های عاشورایی به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) پوستر های را طراحی و برای چاپ و نشر در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

از خراب شدن ماشین هاشمی تا خوش و بش سیدعلی خمینی با احمدی نژاد

هاشمي رفسنجاني كه به علت خراب‌شدن ماشين، در راه مانده و كمي دير به ابتداي مراسم رسيده، اولين نفري است كه به استقبال رهبر مي‌رود. احمدي نژاد تازه از صحن خارج شده كه سيدعلي خميني از كنار ماشين‌ها برمي‌گردد و شروع به خوش و بش با او مي‌كند. صحبت‌هاي اين دو چنددقيقه‌اي طول مي‌كشد و در همين زمان كوتاه، چند خاطره ردوبدل مي‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.