اصلاح‌طلبان مرا در قضیه «ساپورت» مسخره کردند

نماینده مردم تهران درباره ترکیب مجلس آینده گفت: شاید یک اقلیت قوی اصلاح‌طلب به مجلس راه پیدا کند اما اینکه بگوییم مجلس آینده اکثریت اصلاح‌طلب خواهد داشت قاعدتاً اینطور نخواهد شد.

این هم رفراندوم

هیچ رخدادی در هیچ نقطه‌ از نگاه دیگران مخفی نمی‌ماند و یا دستکم این که نمی‌تواند مانند گذشته، برای مدتی طولانی پنهان بماند.

موافقت رهبر انقلاب با عفو تعدادی از محکومان

آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی نامه ای به رهبر انقلاب اسلامی پیشنهاد عفو و تخفیف مجازات چندی از محكومان را ارائه كرده بود.

ملت‌ها جذب پیام استکبار ستیزی انقلاب شدند

در بیانیه سازمان اوقاف و امور خیریه کشور آمده است که پیروزی انقلاب اسلامی در برابر رژیمی که تمامی قدرت‌های استکباری دنیا حامی آن بودند موجب شد تا ملت‌ها جذب پیام استکبارستیزی انقلاب اسلامی شوند.

احیای دین‌‎اسلام از اندیشه‌های امام راحل بود

یک کارشناس مهدویت گفت: یکی از اهداف و اندیشه‌های امام راحل برای انقلاب، احیای دین اسلام بوده است.

راهپیمایی 22بهمن اعلام وفاداری به‌انقلاب است

آیت الله ناصرمکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، گفت: اگر می‌گوییم که حضور در راهپیمایی 22 بهمن امر واجبی است به دلیل دفع بسیاری از آثار منفی و در واقع اعلام وفاداری مجدد به انقلاب و خنثی کننده توطئه دشمن است.

حفظ انقلاب اسلامی در دیدگاه شهدا

هشت‌سال دفاع مقدس از اصلی‌ترین عامل پایداری و حراست از انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران شناخته می‌شود چون در مدت زمان اندکی پس از به ثمر نشستن انقلاب مردمی ایران جنگی هشت ساله تحمیل شد و مردم ایران از این جنگی که به لحاظ زمانی دو برابر جنگ‌های جهانی اول و دوم طول کشید سربلند بیرون آمدند و از کشور دفاع کردند.

اقتدارملی از مسیر اقتدارعلمی میسر می‌شود

رئیس بسیج اساتید استان اردبیل گفت: اقتدار ملی از مسیر اقتدار علمی میسر می‌شود و اقتدار کنونی کشور در سایه تفکر بسیجی حاصل شده است.

اولین عکسی که از انقلاب گرفتم+تصویر

تابستان ۱۳۵۶ برای عکاسی به قره کلیسا می‌رفتیم، در جاده تبریز ـ ماکو، نیروهای شاه با عده‌ای از مردم درگیر شدند؛ دوربین را برداشتم و به سرعت از خودرو پیاده شدم.

راهی که آمدیم و مسیری که در پیش داریم

انقلاب اسلامی ایران با شعار نه شرقی و نه غربی جبهه جدیدی را در برابر قدرت‌های جهانی گشود لیکن هرگز باور رهبران دو بلوک شرق و غرب براین نبود که این جبهه روزی خواهد توانست نظام جهانی قدرت را به شکلی غیر از «دوقطبی معروف» تغییر دهد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.