بارش رحمت‌اللهی در زمان سال تحویل در اکثر شهرها

زمان سال تحویل 1394 در اصفهان، ایلام، البرز، سمنان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، تهران، قزوین، سیستان و بلوچستان، گلستان، گیلان، مازندارن، زنجان، فارس و قم و دیگر نقاط کشور به جز خراسان جنوبی بارش باران خواهیم داشت.

برنامه های تحویل سال مجری محورند

کارشناس مذهبی برنامه ها و سریال های تلویزیونی از این امر انتقاد کرد که بعضی از مجری ها در برنامه های تحویل سال بسیار بیشتر از مهمان حرف می زنند و حتی مهمان باید برای صحبت کردن از آنها اجازه بگیرد.

«بهار در خانه است» برنامه سال تحویل شبکه دو

این برنامه با نام «بهار در خانه است» از حدود 30 دقیقه پیش از اذان مغرب آخرین روز سال 93 آغاز خواهد شد و تا 1 ساعت پس از تحویل سال 94 ادامه خواهد داشت.

لحظات سال‌تحویل با مجریان هنجارشکن

پس از کش و قوس های فراوان صداوسیما بالاخره مجریان «ویژه برنامه عید نوروز» مشخص شدند. 10 ساعت، آنتن صداوسیما به آزاده نامداری و فرزاد حسنی رسید. زوجی که پیشتر اثبات کرده اند از حاشیه سازترین مجریان تلویزیون هستند، اما این بار با هم می خواهند به تلویزیون بیایند و تا ساعت 2 بامداد تماشاچیان را به خود مشغول سازند!

آیا هنرپیشه‌ها لحظه تحویل سال تلویزیون را قرق می‌کنند+ فیلم

دعوت افراطي و بيش از حد از سينماگران و خواننده‌ها، ايجاد فضاي اختلاط بين مجري و مهمانان –كه رهبر معظم انقلاب بيش از اين بارها بر پرهيز از آن تأكيد فرموده بودند- القاي الگو بودن چهره‌هاي هنري نه چندان خوش‌سابقه و دعوت خانوادگي از آنها و نيز حواشي ديگري چون عيدي دادن معاون سيما روي آنتن، از جمله مواردي بودند كه باعث شدند تا عموم متدينين كشورمان شب آخر سال خود را با تلخ‍‌كامي سپري كنند.

گزارش تصویری: لحظه‌ سال تحویل مقابل سفارت بحرین

دانشجویان بسیجی تهران همان‌طور که اعلام کرده بودند لحظه‌ی سال تحویل را در مقابل سفارت بحرین در تهران گذراندند و به یاد مردم مظلوم بحرین و شهیدان قیام مردمی این کشور در حرکتی نمادین شمع روشن نمودند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.