کاهش خرید پوشاک در آستانه سال نو

به‌طور کلی وضعیت کسب‌وکار مطلوب نیست و این موضوع به دلیل آن‌ است که مردم منتظر اتفاقی خاص در پی برگزاری مذاکرات هسته‌یی هستند.

دستگاه‌ها تلاش کنند تا سوانح سفرهای نوروزی به حداقل برسد

تمام دستگاههای مؤثر در سفرها و مسئول حفظ انضباط جاده ای باید تلاش خود را برای به حداقل رساندن این حوادث بكار گیرند.امیدوارم ایام عید و تعطیلات نوروز به همه مردم ایران خوش بگذرد و مردم این ایام را با شادی و شیرینی سپری كنند.

پاییتخت معنویی ایران، میزبان رهبر انقلاب

مراسم دیدار با حضرت آیت ا… خامنه‌ای ولی امر مسلمین جهان، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه روز پنج شنبه اول فروردین ماه سال ۱۳۹۲ در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار می‌شود.

احمدی‌نژاد: آقای یزدی را دوست دارم

رئیس جمهو ر در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر این که در پی سفر شما به ونزوئلا مباحث حاشیه‌ای مطرح شد و آقای یزدی نیز در مورد این مباحث موضع‌گیری کردند نظر شما در مورد صحبت‌های اخیر آقای یزدی چیست؟ گفت: من آقای یزدی را دوست دارم.

صالحی:به سال آینده امیدواریم

وزیر امور خارجه گفت: سال آینده سال خوبی است و ما امیدواریم.

«تفقه در دین»؛ سال جدید هجری قمری

شورای اسلامی علمای بحرین، شعار «تفقه در دین» را به عنوان شعار سال جدید هجری قمری انتخاب کرد.

یک پنجم سال ۹۰ رسماً تعطیل است!

محاسبه تعداد روزهای تعطیل در سال ۱۳۹۰ نشان می‌دهد که حدود یک پنجم این سال تعطیل است. ۷۵ روز از روزهای سال جاری تعطیل است که با تقسیم آن بر ۳۶۵ روز سال مشاهده می‌شود که حدود ۲۰ درصد سال جدید شمسی تعطیل است.

پر کردن در و دیوار شهر با تابلو و عکس؛ «بی‌فایده» یا «غیرمجاز»

چقدر خوب است که امسال که سال جهاد اقتصادی نام‌گذاری شده است در راستای دستور رهبر انقلاب مبنی بر عدم پرکردن در و دیوار شهرها از شعار سال‌، خرج تبلیغات این شعار‌ها در سراسر کشور جمع شود و همه در یک حرکت تولیدی متناسب حتی کوچک‌، برای ایجاد اشتغال و بالاتر بردن رفاه در راستای جهاد اقتصادی مورد استفاده قرار گیرد، آن‌گاه نتیجه‌ی آن به اطلاع مردم برسد. آن موقع می‌توان فهمید که تفاوت این دو از زمین تا آسمان است.

تفاوت «تلاش اقتصادی» با «جهاد اقتصادی» در بیان رهبر انقلاب

ايجاد فرهنگ كار و تلاش لله. شما حتى سر يك كلاس، يك معلم هم كه باشيد، مي‌توانيد در اين جهاد اقتصادى سهيم باشيد؛ اين فرهنگ را به اين جوان، به اين نيروى انسانىِ فردا تعليم مي‌دهيد؛ اين مي‌شود جهاد اقتصادى. در هر بخشى كه باشيد، مي‌توانيد در اين جهاد سهيم باشيد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.