آمریکایی‌ها در بحث فردو دبه کرده‌اند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه قطعا توافق احتمالی هسته‌ای باید به تصویب مجلس برسد، گفت: متاسفانه شاهد بودیم بعد از توافق لوزان آمریکایی‌ها در رابطه با میزان رقم سانتریفیوژ‌ها در فردو دبه کردند.

نامه‌ای برای تشکر از آقای ظریف امضا نکرده‌ایم

پدر شهید احمدی روشن در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران: برخی ادعای ولایی بودن دارند ولی هنوز توافقی صورت نگرفته ۱۹۵ کیلوگرم اورانیوم غنی شده را اکسید کردند، دانشمندان هسته‌ای تارومار شده‌اند.

ضرورت لغو یک‌جای تمام تحریم‌ها علیه ایران

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم لغو یک‌جای تمام تحریم‌ها علیه ایران گفت: در این زمینه با عدم شفافیت مواجه هستیم در صورتی که این موضوع خط قرمز نظام در مذاکرات هسته‌ای است.

حفظ ۶۵۰۰ سانتریفیوژ در ایران خطرناک است

یک وبگاه نزدیک به جمهوری‌خواهان آمریکا نوشت: ایران تهدیدی عینی برای اسرائیل است و باید دموکرات‌ها و دیگر سناتورهای آمریکایی از حصول توافق بد با ایران و حکومت این کشور جلوگیری کنند.

اختلافات تازه‌ای در مذاکرات ظاهر شده است

خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی به نقل از منابع دیپلماتیک مدعی بروز اختلافات تازه در مذاکرات هسته‌ای شده و نوشته است طرفین به دلیل ناتوانی در رسیدن به یک توافق مشخص، به دنبال یک تفاهم شفاهی مبهم تا پایان ماه مارس هستند.

تحریم راهبرد آمریکا در مقابل ایران

رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران گفت: راهبرد آمریکا در موضوع هسته‌ای با ایران، تحریم بوده است و به هیچ عنوان هسته‌ای بودن ایران را قبول ندارد.

با تصویب تحریم‌های بیشتر، سانتریفیوژهای بیشتری فعال می‌شود

مدیرکل امور سیاسی و امنیت بین‌المللی وزارت امور خارجه هشدار داد با تصویب تحریم‌های بیشتر، برنامه‌های هسته ای ایران ادامه خواهد یافت و حتی سانتریفیوژهای بیشتری نیز فعال خواهند شد.

استقلال کشور به سانتریفیوژها وصل است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آرمان ما به سانتریفیوژها وصل نیست اما استقلال و غیرت کشور به آنها وصل است.

سانتریفیوژها عینیت آرمان‌هاست

سانتریفیوژها مصداق پیشرفت کشور در حوزه علم و فناوری هستند و از جمله آرمان‌های مورد‌نظر انقلاب هم یکی همین پیشرفت علمی و جبران عقب‌ماندگی تاریخ 200 ساله است، پس سانتریفیوژها به آرمان ما وصل است.

از فاش شدن برنامه‌ هسته‌ای ایران تا رونمایی از موشک‌های دوربرد

گرت پورتر در کتاب خود به مخالفتها و سنگ اندازی های کشورهای غربی از همان ابتدای انقلاب اسلامی می پردازد وتاکید می کند که سنگ اندازی ها و کارشکنی های غرب بود که نهایتا به پیگیری سیاست خود کفایی هسته ای توسط ایران انجامید