کاریکاتور: ابرقدرتی به نام ساندیس!

پس از حماسه «دشمن دروکن» ملت عاشورایی ایران در ۹ دی ماه سال ۱۳۸۸ و سرشکستگی مزدورانی که دشمنان قسم خوردهٔ ایران را ۸ ماه تمام به پایان کارِ نظام اسلامی امیدوار کرده بودند، چنان یاس و پوچی اسفناکی بر اردوگاه مزدوران سایه افکند که به هذیان گویی افتادند و انتساب این حماسهٔ شگرف به پخش کردن ساندیس رایگان در میان شرکت کنندگان تظاهرات تاریخی ۹ دی، یکی از همین هذیان‌های حیرت انگیز بود که تبدیل به نماد رسوایی دشمن گردید. در سالگرد این حماسه، عباس گودرزی طراح هنرمند کشورمان، اثری را خلق کرده است که با طنزی شیرین به ابعاد این معجون ناشناخته می‌پردازد:

اینفوگرافیک: اطلاعات کاملی از ساندیس

بعد از حماسه بزرگ مردمی در ۹ دی ضدانقلاب داخلی و خارجی در بهت فرو رفته و دلیل آن رویداد تاریخی را تنها توزیع ساندیس در بین جمعیت اعلام نمودند.

وجه تشابه برآمدگی بوقلمون و خیابان آزادی!

چطور در 25 خرداد خیابان آزادی به فراخی چند میلیون ظرفیت دارد و 22 بهمن این خاصیت‌ را از دست می دهد؟ این طرز برخورد منافقین با حماسه ‌های مردمی انسان را به یاد بوقلمون می اندازد با آن برآمده‌گی گوشتی که از بالای نوک ش آویزان است.

پیش فروش ساندیس‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن

شما می توانید با انتخاب یک یا چند محصول و تکمیل فرم و واریز هزینه ساندیس ها به حساب شماره ۲۲/۱۱/۸۹ بانک شیخ بی سواد شعبه مرحوم جزایری، به نام حمایت از نظام اسلامی، فرم را همراه فیش واریزی به آدرس شیخ آباد،

درباره پروپاگاندای «نظریه ساندیس» و مکر متقابل هواداران نظام!

هواداران رسانه‌ای نظام، آشکارا از پروار شدن «نظریه ساندیس» خوشحال‌اند و به بهانه‌های مختلف آن را بازگو می‌کنند. آن‌ها این خودبزرگ‌بینی بریدگان از جامعه را که به حد توهم رسیده است دستاویز طنزهایی قرار می‌دهند که ظاهرا خودشان هدف آن هستند، اما در باطن به کندذهنی و خودفریبی جناح مقابل اشاره می‌کند.

با اتوبوس نریدها؛ براتون حرف در میارن!

مطلع شدیم جناب میرحسین موسوی که قریب یکسال و اندی از 4 سال اول به زباله دان تاریخ پیوستن ایشان میگذرد استقبال مردم لبنان از دکتر محمود احمدینژاد را با گفتمان سبزکی تحلیل کرده و گفتند که از ایران با اتوبوس و قطار و هواپیما برای استقبال از احمدینژاد آدم برده اند لبنان…

تحلیلی بر کمبود ساندیس و فشار بر مراجع در قم!

همكاران افتخاري راديو زمانه از شهر مذهبي قم خبر مي دهند چند ميليون كيك و سانديس در ميان جمعيت استقبال كننده از آيت الله خامنه اي توزيع شده است به طوري كه روزهاي دوشنبه و سه شنبه كه روز استقبال و روز قبل از آن بود در بسياري از مغازه ها و سوپرماركت هاي قم و شهرك هاي اطراف و همچنين در برخي از نقاط تهران و اصفهان، كيك و سانديس يافت نمي شد

این الکیک؟ این الساندیس؟

یارو داشته دعا می کرده:”خدا را شکر از صبح تا حالا نه عصبانی شدم، نه حرص داشتم، نه حرف بد زدم، نه دروغ گفتم ولی خدایا! از یکی دو دقیقه آینده که از تخت میام بیرون تو کمکم کن!”

فوری// توزیع کارت هوشمند ساندیس

قرار است ماشین های مخصوص ساندیس پخش کنی که مجهز به عابرساندیس می باشند! به صورت گسترده از کشورهای دوست و همسایمان، نظیر چین و روسیه وارد شوند تا خدمت گذاری به مردم شریف به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد.این منبع که نخواست نامش فاش نشود به خبرنگار ما گفت: برای مهیج تر شدن برنامه ی پخش ساندیس، قرار شده است که جوایزی مانند وام مسکن و ازدواج در انتهای راهپیمایی به صورت قرعه کشی در اختیار هموطنان ساندیس جو قرار بگیرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.