تهدید آلمانی‌ها علیه گوگل کارساز شد

گوگل اعلام کرد به زودی نمایش برخی اخبار منتشر شده از سوی سایت‌های آلمانی را به علت تهدید آن‌ها به شکایت متوقف خواهد کرد.

ده‌ها سایت و روزنامه از دولت حمایت می‌کنند

مظلوم‌نمایی برخی مسئولان دولتی در زمینه نداشتن نشریات و رسانه‌های حامی در حالی است که ده‌ها سایت و خبرگزاری‌ و روزنامه از دولت حمایت می‌کنند.

شرکت آمریکایی سایت کلاه پهلوی را تحریم کرد

شرکت directi به عنوان یکی از معتبرترین ارائه دهندگان خدمات اینترنتی، دسترسی به دامنه kolahpahlavi.tv را برای مدیران سایت سریال کلاه پهلوی متوقف و از تمدید مجدد این دامنه خوددداری کرد.

محتوای پربازدیدترین سایتها در ایران

معاون سازمان فناوری اطلاعات ایران از رصد و پایش نحوه میزبانی پربازدیدترین سایتهای ایرانی تا پایان مهرماه جاری خبر داد و گفت: براساس ارزیابی صورت گرفته از میان 436 سایت پربازدید ایرانی، بالغ بر 287 سایت در داخل کشور میزبانی می شوند.

آمازون ایرانی راه اندازی می‌شود

رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی با اعلام پیشنهاد سه اثر برای ثبت در حافظه جهانی یونسکو، از راه اندازی سایت آمازون ایرانی با همکاری ناشران در بیست ویکمین دوره هفته کتاب خبر داد.

«متن زندگی» رونمایی می‌شود

سایت «متن زندگی» با تأکید بر سبک زندگی اسلامی همراه با ارائه پژوهش‌ها و متون مرتبط با این موضوع روز یازدهم آبان‌ ماه جاری رونمایی می‌شود.

سايت دانشگاه احمدی‌نژاد راه‌اندازی شد

همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه جامع بین‌المللی ایرانیان با حضور احمدی‌نژاد رئیس این دانشگاه به طور آزمایشی راه‌اندازی شد.

ارتش سایبری سوریه سایتهای قطر را هک کرد

هکرهای حامی دولت سوریه، سایتهای دولتی و مهم قطر را در اعتراض به حمایت دوحه از شورشیان سوری، هک کردند.

سایت «تنهای تنهای تنها» افتتاح شد

در آستانه اکران «تنهای تنهای تنها» ساخته احسان عبدی‌پور سایت رسمی این فیلم سینمایی آغاز به کار کرد.

سایت «شهید باغبانی» افتتاح شد

پایگاه اطلاع‌رسانی شهید هادی باغبانی به طور رسمی افتتاح شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.