رد اتهام از برنده بزرگ انتخابات 92

حامیان دکتر جلیلی بعنوان کاندیدای مستقل در انتخابات را طیف وسیعی ازعدالتخواهان، احمدی‌نژادی‌های مخالف مشایی، برخی اعضا و بدنه جبهه پایداری، حتی بخشی از شاخه جوانان ایثارگران و رهپویان و همه دیگر توده‌هایی از مردم که مستقل می‌اندیشیده و در دوگانه اصولگرایی و اصلاح‌طلبی تصمیم‌ نمی‌گرفته‌اند تشکیل می‌دادند.

پاسخ به چند شایعه «الف» درباره دکتر جلیلی

به هر حال، هرچند تابه‌حال آقای توکلی و سایت متبوع او را به انصاف و اخلاق شناخته می‌شده است و تصور این بوده است که او دغدغه‌اش انقلاب اسلامی است، تخریب و رفتارهای خلاف اخلاق و انصاف و قانون علیه یک کاندیدای انتخاباتی بسیار تعجب برانگیز بوده است. امیدوارم در محضر وجدان و روز جزا پاسخی بر این رفتار خود داشته باشد.

چه‌کسانی پشت جعل خبر علیه جلیلی هستند؟

در حالی که بعد از سومین مناظره رشد آرای سعید جلیلی بسیاری از کاندیداها را نگران کرده است، در روزهای اخیر شایعه‌ای از سوی رسانه‌های رقیب منتشر شده است که او با کاندیدای مطلوب آنان ائتلاف کرده است و قصد کناره‌گیری به نفع او را دارد. این خط خبری از سوی رسانه‌های وابسته به جریان هاشمی رفسنجانی هم به شدت دنبال شده است که علاوه بر خط تخریب، خط خبری ائتلاف و انصراف را هم برجسته می‌کنند.

گزیده‌ای از توهین‌ها و تخریب‌های «الف» علیه دکتر جلیلی

آنچه در پی می آید گزیده هایی است از برخی یادداشت ها و گزارشهای پایگاه خبری الف که در روزهای اخیر درباره انتخابات ریاست جمهوری نوشته شده است. از آنجا که نقد این نوشته ها و تاریخچه برخورد آقای دکتر توکلی با دانشگاه امام صادق،حزب الله و دکتر جلیلی بحث مفصلی را می طلبد که شاید در این روزها موجب ملتهب تر شدن فضا شود در وقتی دیگر به آن می پردازیم.

گزارش الف از ارتباط سحر ریحانی با آستان قدس

در پی ادعای سحر ریحانی تهیه کننده پروژه یک و نیم میلیارد تومانی «زلال بی‌انتها» مبنی بر اهدای مدال جایزه المپیاد ریاضی خود به موزه آستان قدس رضوی، صحت این ادعا توسط موزه آستان قدس رد شد.

قصه فیلتر شدن سایت الف چه بود؟

طی نامه ای خطاب به دادستان استدلال کردم که تشریفات قانونی در فیلتر کردن رعایت نشده است و به همین دلیل ادامه فیلتر ماندن الف قانونی نیست و باید متوقف شود… قانون جرائم رایانه ای مقرر می‌کند که اگر کمیته تعیین مصادیق مجرمانه، مطلبی را مجرمانه تشخیص داد یا قاضی رسیدگی کننده چنین نظری پیدا کرد، برای سایت‌های دارای مدیرمسئول شناخته شده، باید دستور برداشتن مطلب را به مدیر مسئول بدهد و اگر مدیر سایت دستور را بلافاصله انجام داد سایت فیلتر نخواهد شد تا دادگاه به اصل موضوع اتهام رسیدگی کند.

بیانیه۲۳ پایگاه اینترنتی خبری ایران در اعتراض به فیلترینگ الف

۲۳پایگاه خبری از جمله پایگاه‌های خبری رجانیوز، فردانیوز، مشرق‌نیوز و جهان‌نیوز با صدور بیانیه مشترکی، خواستار رفع توقیف بلادرنگ پایگاه خبری الف شدند.

فیلتر شدن «الف» به دستور دادستان تهران صورت گرفت

سایت خبری الف، به دستور دادستان تهران به صورت قانونی فیلتر شده است.

سایت خبری «الف» فیلتر شد

سایت اینترنتی خبری الف متعلق به احمد توکلی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش فیلتر شد.

اعتراض الف به تسهیلات بی‌رویه نمایندگان پس از دو ماه

بعد از دوماه از ماجرای اعطای تسهیلات بی‌رویه به نمایندگان به تازگی سایت الف این موضوع را انعکاس داده است.