گزارش تصویری: غرفه تریبون مستضعفین در نمایشگاه مطبوعات

غرفه سایت تریبون مستضغفین در راه رو شانزده نمابشگاه مطبوعات میزبان چهره‌های مختلف سیاسی فرهنگی اجتماعی بود.

خامنه‌ای دات‌‌آی‌‌آر را هم فیلتر می‌کنید؟!

هر سخنی که مورد توجه رسانه‌های ضدانقلاب قرار می‌گیرد الزاما به معنای ناردست بودن آن نیست.

تاملی بر مشکل رسانه‌ی امت حزب‌الله

از ضعف قانون و عمل‌کردهای سلیقه‌ای در حوزه سایبر که بگذریم، اسف‌ناک‌تر آن است بعضا جوانان حزب‌اللهی چون حامی بزرگ سیاسی اقتصادی ندارند، مورد ظلم قرار می‌گیرند. برخوردهای شبه‌قانونی و غیرقانونی با نسل جوان ارزشی، حتی مقام معظم رهبری را در حمایت از جوانان انقلابی به عرصه کشاند.

نسبت به قانون خاضع هستیم

ما این ‌مطلب‌ را ‌بدون اینکه بخواهیم از عنوان مجرمانه استفاده کنیم، منتشر کردیم تا به وظیفه‌ خود در حوزه امر به معروف و نهی از منکر عمل کرده باشیم اما متأسفانه دادستانی و قوه قضاییه که باید بر اساس اصل ۱۵۶ قانون اساسی از آزادی‌های مشروع دفاع کند، در این موضوع این کار را انجام نداد.

برخوردهای غیرقانونی با رسانه‌های جبهه انقلاب موجب دلسردی جوانان می شود

سئوال مهم این است که چرا باید برخورد های خارج از روال عادی وغیرقانونی با رسانه‌های جبهه انقلاب اسلامی تنها به واسطه انتقاد از برخی مسئولان صورت بگیرد .چرا باید برخوردهای حداکثری با فعال ترین چهره های رسانه ای جبهه انقلاب صرفا به واسطه انتقاد باشد.

رسانه‌های مستقل سنگرهای دفاع از آرمان‌ها هستند

رسانه های بزرگ آن طور که شایسته و بایسته است، از آرمان های انقلاب دفاع نمی‌کنند و این رسانه های مستقل هستند که به مثابه سنگرهای کوچک به دفاع از آرمان های انقلاب می پردازند و گفتمان مردمی انقلاب اسلامی را بسط می دهند. ولی این رسانه های کوچک به علت فقدان هیچ پشتیبانی، بیشتر نیازمند حمایت مسئولان هستند و این نوع برخوردهای برخی مسئولان قوه قضائیه به تضعیف جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی می انجامد.

برای دفاع از انقلاب آزادی می‌خواهیم

مدیر سایت فیلتر شده تریبون تاکید کرد: حرف ما این است که باید حدی از آزادی‌بیان وجود داشته باشد تا بشود از انقلاب دفاع کرد و ما آزادی بیان را برای این می‌خواهیم.

روند شکل گیری سایت تریبون مستضعفین

تریبون در 25 خرداد یعنی دو سه روز بعد از انتخابات متولد شد. ما جمعی از دوستان بودیم که احساس ضعف در زمینه اطلاع‌رسانی می‌کردیم. در نتیجه فعالیتی را هر چند کوچک در زمینه اطلاع رسانی راه اندازی کردیم.

اولین مطلب سایت تریبون مستضعفین

روز چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸، اولین مطلب سایت تریبون با عنوان «دیکتاتوری تهرانی‌ها بر ایرانی‌ها» روی خروجی سایت تریبون مستضعفین قرار گرفت. امروز جمعه ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ دو سال از آن روز می‌گذرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.