ضبط در «اشرف»، پخش از «مشهد» +فیلم

«ایرج مصداقی» با نگارش مقاله‌ای به نام «مکاتبات من با ابوالقاسم رضایی» از اعضای اصلی گروهک منافقین در سال 88، فیلم‌هایی را یادآوری می‌کند که در اشرف با حضور اعضای گروهک منافقین ضبط شده و به نام تصاویر اغتششات عاشورای 88 شهر مشهد منتشر شده است.

«جرس» را چه کسانی اداره می‌کنند؟

دبیر سرویس جانباختگان فتنه ۸۸ و زندانیان امنیتی نیز مژگان مدرس علوم می‌باشد. در وایل راه‌اندازی سایت جرس مسیح علی‌نژاد دبیری این بخش را بر عهده داشت، وی با نوشتن هر گزارش یا یک مصاحبه در سایت ۱۰۰ دلار از گردانندگان دریافت می‌کرد و در انگلیس و آمریکا روزگار می‌گذراند.

مرگ بر بهشتی؛ فریاد سبزی که ۳۳ سال تاخیر دارد

سایت جرس در آخرین اقدامش متنی از یکی از سمپات‌های سازمان منافقین و بنی صدر، رئیس جمهور خائن و معزول منتشر کرده که در آن به صراحت به توصیف شعارهای مرگ بر بهشتی منافقین در درگیرهای مسلحانه ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ پرداخته شده است.

جرس: شما اصلاح طلبان در ادعاي تقلب راستگو بوديد يا دروغگو؟

در این حالت اصلاح طلبان باید عدم صداقت خود را فریاد زده و خود تشت رسوایی خود را از بامی به بلندای آسمان بر زمینی سر بکوبند و این یعنی خودکشی سیاسی. اصلاح طلبان با دادن این پاسخ هم طرفداران خود را از دست می‌دهند….

حالا كه كسی ما را نمی‌بيند، می‌گوييم به‌دليل مشكل مالی تعطيل كرديم!

عدم تاثیرگذاری و فعالیت مفید سایت‌ها و رسانه‌های متعددی که در دو سال اخیر از سوي ضد انقلاب به بهانه حمایت از آشوب‌های خیابانی سال 88 تأسیس شدند، این روزها به مشکل اصلی سران اين جريان‌ها تبدیل شده و این افراد درصدد هستند تا با بهانه‌های مختلف، به دنبال راهی برای خاتمه توأم با مظلوم‎نمايي فعاليت رسانه‌هاي خود باشند.

وقتی ضدانقلاب از یک جستجوی ساده‌ی اینترنتی هم عاجز می‌شود!

اگرچه شمارش کلیدواژه‌ای خاص آنهم در چند سخنرانی محدود، مبنای مضحکی برای اثبات یا نفی توجه و تآکید سخنران به آن موضوع خاص است اما از آن مضحک‌تر زمانی خواهد بود که کسانی که اساس کار خود را چنین مبنایی قرار می‌دهند، به ابزار آن که یک جستجوی ساده است آشنایی نداشته باشند!

ماجرای توالت‌فرنگی و آقازاده‌ فراری

سایت وابسته به مهاجرانی و کدیور ادعا کرده است سر کرمی را در توالت فرنگی فرو برده اند تا او اتهاماتی مانند روابط نامشروع با یکی از بستگان طراز اول رهبران جنبش سبز و دو نفر از بستگان طراز اول یک مقام ارشد را به خود نسبت دهد و در مورد آن‌ها اعتراف كند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.