جلوی «لاغری» کروبی گرفته شد!

خانواده مهدی کروبی که هفته گذشته در مستند افشاگرانه مثلث از ارتباط وی با عناصر ضدانقلاب پرده برداشته شد، آخرین وضعیت وی را اعلام کردند.

اغواگری سیاسی

از آنجایی که به انتخابات حساس ریاست جمهوری نزدیک می شویم جای دارد مسئولان و چهره های سیاسی قدری در ارتباط با اشخاص تحت عنوان مصاحبه جانب احتیاط را رعایت نمایند تا در دام دشمنان نظام قرار نگیرند.

فاز دوم انتقام از هاشمی این بار با گارد موافق!

یک رسانه وابسته به جریان فتنه نسبت به تضعیف مداوم جایگاه هاشمی رفسنجانی اظهار نگرانی کرد.

گاف «دیگربان» درباره تحریم انتخابات!

به نظر می‌رسد کاهش مشارکت یا نمایش ِ کم شدن ِ مشارکت تلاش خود را می‌کنند، اما پاسخ اصلی به این دروغ‌پراکنی‌ها و جوسازی‌ها تا چند روز دیگر پای صندوق‌های رای معلوم خواهد شد که تا چه اندازه دولت های غربی و مزدوران آنها در اجرای دستورات موفق بوده‌اند…

در صدای آمریکا به هیچ وجه حرف حق نباید بزنی

خبرنگار مستعفی صدای آمریکا، با تاکید بر اینکه ‘در صدای آمریکا به هیچ وجه حرف حق نباید بزنی’، علت استعفای خود را عدم وجود دموکراسی و آزادی بیان در این شبکه عنوان کرد.

کاریکاتور: گدایی بالاترین در این روزها!

این وضعیت اسفناک برای این سایت که ادعای پرمخاطب بودن را روزگاری به زعم خود یدک می‌کشید به جایی رسیده است که اندک کاربران آن هم معتقدند که بالاترین به گدایی و دریوزگی مخاطب افتاده است و این وضعیت را به تمسخر گرفته‌اند تا جایی که چنین مطالبی بارها بعنوان یک موضوع داغ کاربران در صفحه اول این سایت نیز آمده است

پشت پرده انتشار شایعه سکته مغزی آیت الله جنتی

خبر بیماری آیت الله احمد جنتی خبری بود که از شب گذشته تاکنون درصدر اخبار رسانه های مخالف نظام قرار داشت. شایعه ای که تنها منبع انتشار آن سایتی به نام انقلاب اسلامی [!] با مدیرمسئولی ابوالحسن بنی صدر بود!

جزئیات دو شبکه ماهواره ای جدید ضد انقلاب

مهدی جامی درباره تأمین مالی رسانه مورد نظرشان به دویچه وله گفت: واقعاً در بین اپوزیسیون خارج کشور، مسئله مالی وجود ندارد و پول بسیار است. ما بنیاد خود را در کالیفرنیا به ثبت رساندیم و 2 تا 3 هفته دیگر نشستی را در لندن برگزار خواهیم کرد.

گزارشی از آمار بازديدكنندگان سايت‌های ضدانقلاب

سايت گويانيوز ضمن تاکید بر این که جنبش سبز نیاز جدی به «رسانه» دارد در مطلبی با عنوان «نياز فوری جنبش به يک رسانه عمومی، به همراه آمار بازديد روزانه از چند سايت معروف» به این موضوع پرداخت.

خنده دارترین رهنمودهای ضدانقلاب درسال89!

حضور گسترده و ده‌ها میلیونی مردم در راهپیمایی‌های 9 دی و 22 بهمن که فعالان سیاسی از آن به عنوان “دفن تاریخی فتنه” نام بردند، باعث شد تا این سایت‌ها که زمانی هر چند دقیقه یک بار به روز می‌شدند، مجبور به تهییه و انتشار اخبار خنده‌دار شوند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.