آینده سایت‌های ضدانقلاب چیست؟

نداشتن مطلب و کاهش شدید آمار بازدید سایت‌هایی که روزی برای سیاه‌نمای علیه نظام جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته بودند، نشان از پایان فعالیت‌های این سایت‌ها دارد.

شاه بحرین هم بعله!

یک پایگاه اینترنتی وابسته به اپوزیسیون اذعان کرد اپوزیسیون آن قدر بدبخت شده که شاه و وزیر خارجه مستاصل بحرین باید از آن‌ها حمایت کنند.

آغاز تسویه حساب‌های گروهی ضد انقلاب

بسیاری از عناصر ضد انقلاب پس از انتشار فایل صوتی احمد باطبی دچار وحشت شده و جلسات محفلی خود را به صورت نیمه تعطیل درآورده‌اند.

بیان این‌ها هم به ضرر من است هم به ضرر خود گوینده

رهبر انقلاب: این مطالبى که برادر عزیزمان بعد از صحبت‌هاى آقاى لاریجانى فرمودند، واقعاً من را شرمنده می‌کند. ولو می‌دانم از روى محبت و اخلاص و صفاست –در این تردیدى نیست –لیکن این‌جور بیانات، هم به ضرر من است، هم به ضرر خود گوینده است.

گاف «دیگربان» درباره تحریم انتخابات!

به نظر می‌رسد کاهش مشارکت یا نمایش ِ کم شدن ِ مشارکت تلاش خود را می‌کنند، اما پاسخ اصلی به این دروغ‌پراکنی‌ها و جوسازی‌ها تا چند روز دیگر پای صندوق‌های رای معلوم خواهد شد که تا چه اندازه دولت های غربی و مزدوران آنها در اجرای دستورات موفق بوده‌اند…

توهم ضدانقلاب: نصب شنود در بیت رهبری توسط نزدیکان رئیس‌جمهور

شایعات پیرامون ماجرای وزیر اطلاعات کار را به جایی رسانده است که ضدانقلاب را به «سوپرتوهم» واداشته است و برای القاء اختلاف میان رهبر معظم انقلاب و رئيس‌جمهور به داستان‌سرایی خیالی و افسانه‌ای متوسل شده‌اند!

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.