چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

کلمه گاف تکراری داد + عکس و فیلم

سه سال پس از عاشورای 88، وب‌سایت کلمه (وابسته به میرحسین موسوی) با انتشار تصاویری سعی کرد تا جنایات جنبش سبز را تطهیر و دگرگونه جلوه دهد. این سایت بار دیگر با انتشار تصویری از یک زن در یکی از کشورهای عربی ادعا کرد که وی در حوادث 88 در تهران مضروب شده است.

وضعیت اسفناک زندان رجایی‌شهر! +عکس

موضوع وضعیت زندانهای ایران یک از سوِژه های اصلی مورد توجه اپوزسیون و سازمانهای حقوق بشر است.

آغاز به کار «سایت التصویر» ؛ محیط تبادل تصاویر خیزش‌های منطقه

همزمان با موج بیداری اسلامی در جهان اسلام موسسه نشر فرهنگ مقاومت اسلامی (www.moqawamah.net ) برای جلوگیری از سانسور بیداری اسلامی ملت های منطقه در اذهان جهانیان اقدام به راه اندازی سایت چهار زبانه تصویری تحت عنوان التصویر کرد.

استقبال از رهبری و چند سوال ساده از سایت کلمه

یکی از مشکلات مزمن روشنفکران متمایل به غربگرایی در کشور، احمق فرض کردن مردمانی بوده است که در دایره روشنفکری نبوده اند. آیا سایت کلمه گمان کرده است ملت همه از دَم بیسوادند و موظفند گول لقب “حجت الاسلام و المسلمین”ی جناب فاضل یا ژست ریاکارانه ی دین مداری سایت کلمه را بخورند؟

گزارشی از آمار بازديدكنندگان سايت‌های ضدانقلاب

سايت گويانيوز ضمن تاکید بر این که جنبش سبز نیاز جدی به «رسانه» دارد در مطلبی با عنوان «نياز فوری جنبش به يک رسانه عمومی، به همراه آمار بازديد روزانه از چند سايت معروف» به این موضوع پرداخت.

اعتراف کلمه؛ مردان خداجوی موسوی از گروهک منافقین بودند

سایت کلمه وابسته به آقای موسوی با تائید عضویت رسمی یکی از اعضای خانواده دانش پور، خبر از مصاحبه منافق یاد شده از پادگان اشرف با تلویزیون گروهک منافقین داد و نوشت: کاملا آشکار بود که او در آن مصاحبه قصد تخریب جمهوری اسلامی برای اعدام هر چه سریعتر اعضای خانواده را دارد!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.