سایمون گس در تهران چه می کند؟

گس که به عنوان دیپلماتی کم و بیش ضد ایرانی شناخته می شود مذاکره کننده ارشد دولت انگلستان درباره مسئله هسته ای ایران است و به ندرت مشاهده شده است که وی موضعی سازنده در مذاکرات اتخاذ کند.

ورود سفير انگليس به ايران ممنوع شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی: ورود سفیر انگلیس به ایران ممنوع شد به دنبال کارشکنی‌های سفیر انگلیس در ایران و اعطای سمت عالیترین مقام ارشد نظامی ناتو در افغانستان به وی، ورود سفیر انگلیس به خاک ایران ممنوع شد.

«سایمون گس» نوه امضاکننده قرارداد ننگین گس-گلشائیان است

خسرو معتضد با بیان اینکه در وزارت خارجه انگلستان افراد معمولاً به صورت خانوادگی حضور پیدا می‌کنند، گفت: سایمون گس سفیر فعلی انگلیس در ایران برادرزاده یا نوه نویل گس عنصر بدنام انگلیسی در ایران است که خاطره‌ خوشی نزد مردم ایران ندارد.

عزم مجلس برای ‌كاهش روابط ايران با انگليس

روز يكشنبه 28 آذر ‌كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي طرح كاهش روابط با دولت انگليس را بررسي خواهد كرد و چنانچه اين طرح به تصويب برسد، در صحن علني مجلس مطرح شده و به راي كل نمايندگان مجلس گذاشته خواهد شد

دروغ سفیر انگلیس درباره‌ی «نسرین ستوده»

آنچه درباره‌ی پرونده‌ی نسرین ستوده قابل تأمل است اینکه برخلاف دروغ گویی‌های سایمون گس، نسرین ستوده نه به خاطر دفاع شجاعانه (!) و امر وکالتش مورد بازداشت قرار گرفته است بلکه آنچه عامل بازداشت وی شده است تبليغات عليه اسلام، نظام و همچنين تماس با گروه‌های تروريستی بوده است.

سفير انگلستان اخراج بايد گردد

دانشجويان با سر دادن شعارهاي “الله اكبر “، “مرگ بر انگليس “، “مرگ بر آمريكا “، ” مرگ بر اسرائيل “، “معلم شهيدم،‌ راهت ادامه دارد “، ” سفير انگلستان اخراج بايد گردد “، “سفارت انگليس تسخير بايد گردد ” ، ” حامي فتنه‌گران اخراج بايد گردند ” و با در دست داشتن تصاوير شهيد شهرياري و شهيد علي‌محمدي و تصاويري از خشونت پليس انگلستان نسبت به دانشجويان معترض اين كشور خشم و انزجار خود را از اقدامات خبيثانه اين كشور به نمايش گذاشتند.

اعتراض به حضور سفیر انگلیس در رونمایی از منشور کوروش

نماينده مردم تهران درباره رونمايي از منشور كورش و دعوت از سفير انگليس در اين رونمايي گفت: ما به اين موضوع اعتراض داريم؛ چراكه دولت انگليس با ما سر جنگ دارد و مرتب بر عليه ايران توطئه مي‌كند.

فعلاً تغییر هاشمی در دستور کار مجلس خبرگان نیست

دو سليقه در خبرگان وجود دارد، يك سليقه رياست آقاي هاشمي را مي‌پسندد و يك سليقه ديگر رياست فرد ديگري را مي‌پسندد. انتظار اينكه در يك خبرگان 86 نفري يك سليقه باشد، انتظار نادرستي است، اما اين مسئله هيچ منافاتي با برادري و دوستي ندارد.

چهارمین دست رد بر سینه سفیر انگلیس

سفیر انگلیس در تهران بعد از آنکه از آیات یزدی و خاتمی و فراکسیون زنان مجلس پاسخ منفی شنید، از دیدار با مسئولان حزب مؤتلفه اسلامی هم ناکام ماند.

اخراج سفیر انگلیس از ایران

در واكنش به اظهارات و دروغ پردازي هاي سفير انگليس در خصوص فعاليت هاي هسته اي صلح آميز جمهوري اسلامي ايران دو نماينده مجلس شوراي اسلامي خواستار اخراج سفير انگليس از ايران شدند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.