دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

سبد نفتی اوپک در مسیر افزایش

قیمت سبد نفتی اوپک با افزایش 46 سنتی به 56.43 دلار در هر بشکه رسید و به این ترتیب به بالاترین قیمت این نوع نفت در سال 2015 رسید.

قیمت سبد نفتی اوپک کاهش یافت

قیمت سبد نفتی اوپک با 79 سنت کاهش به 42.90 دلار در هر بشکه رسید این در حالی است که دبیرکل اوپک روز گذشته از افزایش قیمت نفت در آینده خبر داد. در این میان تحلیلگران معتقدند عربستان با همکاری آمریکا توطئه «کاهش قیمت نفت» را پیش می‌برند.

آیا توطئه «کاهش قیمت نفت» ادامه می‌یابد؟

در حالی که قیمت سبد نفتی اوپک با 20 سنت کاهش به 43.05 دلار در هر بشکه رسید این سؤال مطرح است که آیا توطئه کاهش قیمت نفت ادامه می‌یابد؟

نفت ایران 10 دلار ارزان شد

سازمان کشورهای صادرکننده نفت(اوپک) در جدیدترین گزارش خود از کاهش 10.15 دلاری قیمت نفت ایران در نوامبر سال جاری میلادی (آبان ۹۲) خبر داد و اعلام کرد که هر بشکه نفت ایران در این ماه به طور متوسط 74.46 دلار معامله شده است.

قیمت سبد نفتی اوپک افزایش یافت

سبد نفتی اوپک تحت تاثیر پیش بینی ها در مورد احتمال کاهش تولید اوپک افزایش یافت و 74.03 دلار معامله شد اما همچنان با قیمت 100 دلار در هر بشکه فاصله زیادی دارد.

آیا اوپک سقف تولیدنفت را کاهش می‌دهد؟

در حالی که سبد نفتی اوپک با 1.97 دلار کاهش، برای نخستین بار در سال 2014بشکه‌ای 78.67 دلار فروخته شد و نسبت به بالاترین قیمت آن در این سال، حدود 32 دلار کاهش یافته است

نفت اوپک به کمترین قیمت امسال رسید

قیمت سبد نفتی اوپک در ادامه کاهش‌های خود به 81.17 دلار در هر بشکه سقوط کرد که رکورد جدیدی به لحاظ کمترین قمیت این نوع نفت در سال جاری میلادی محسوب می‌شود.

سبد نفتی اوپک به زیر 90 دلار سقوط کرد

سبد نفتی اوپک برای نخستین بار در سال جاری میلادی به کمتر از 90 دلار سقوط کرد و بشکه‌ای 89.37 دلار معامله شد که حدود 11 دلار از قیمت مطلوب اعضای این سازمان کمتر است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.