سبد کالای دو ماهانه گم شد!

وعده دولت درخصوص دادن سبد کالایی با توجه به تبلیغات گسترده‌ای که در این زمینه صورت گرفت، مانند وعده گزارش عملکرد صدروزه از سوی دولت فراموش شده است.

درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم

رئیس سازمان پدافند غیر عامل با اشاره به جنگ اقتصادی همه جانبه دشمن علیه ایران بر ضرورت تقویت تولید ملی تاکید کرد و آن را بهترین راهکار در مقابله با تحریم دانست.

فراز و فرود قیمتی سبد مصرفی خانوار

اگرچه دولت کاهش تورم را مساوری با کاهش قیمت کالاها در بازار نمی‌داند، مردم هم آثاری از سقوط پلکانی بار تورمی اقتصاد بر سبد مصرفی خود نمی‌بینند و معتقدند که راهکارهای دولت برای مهار تورمی، دردی از کاهش بار هزینه‌ای آنها دوا نکرده و همچنان مجبورند با بالا و پایین شدن قیمت‌ها دست و پنجه نرم کنند.

امسال ۱۰ میلیون‌نفر سبد کالا می‌گیرند

احمد میدری مدعی شد دولت از ابتدای سال به بیش از 7 میلیون و500 هزار نفر در قالب 2 میلیون و 800 هزار خانوار ، در طرح برنامه حمایت غذایی،سبد کالا داده است.

بررسی کارنامه ژنرال‌های اقتصادی دولت

بی شک ، یکی از مهمترین خواست اصلی مردم در انتخابات خرداد 92 ، رفع دغدغه های معیشتی و اصلاح نظام اقتصادی کشور بود . به همین روی باید از ژنرال های اقتصادی دولت پرسید که در این یکسال مهمترین دستاوردهای آن ها در پیگیری این مطالبه ملی چه بوده است ؟

ٔدومین سبد کالا نصیب چه افرادی می‌شود؟

با اظهارات وزیر تعاون، کار و رفاه مشخص می شود که دولت تغییر برنامه حمایتی واگذاری بسته های کالایی را انجام داده و قرار است بسته های جدید امنیت غذایی در اواخر اردیبهشت ماه را تنها به گروه های ضعیف جامعه ارائه کند.

طیب نیا با اقتصاد متلاطم کشور چه کرد؟

علی‌رغم اینکه وزیر اقتصاد دولت یازدهم شناخت مناسبی از فضای اقتصادی کشور داشت و برنامه قابل قبولی نیز برای حل معضلات اقتصادی کشور به مجلس ارائه داد، اما در 200 روز اول وزارت خود به دادن وعده های حداقلی در زمینه میزان رشد اقتصادی و نرخ تورم اکتفا کرد.

دومین سبد‌کالا اردیبهشت توزیع می‌شود

بر اساس گزارشات وزارت صنعت، معدن و تجارت تا پایان اردیبهشت‌ماه اولین سبد کالای سال 93 دولت اعلام میشود.

برنامه‌دولت برای حقوق‌بگیران زیر ۶۰۰هزار تومان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه ادامه توزیع سبد کالا همچنان در برنامه است و تلاش خواهد شد مشکلات اجرای گام نخست آن برطرف شود، گفت: سبد کالا به گونه ای توزیع می‌شود که مردم بتوانند آزادانه و به شکل کارتی خرید کنند.

تاثیر انصراف از یارانه‌ها بر طول عمر

بزرگي مي گويد خواب همي ديدم که به بهشت همي رفته ام . اما دست هايم به سوي جهنم همي دراز است و در آتش مي سوزد ،خواب خويش نزد معبران همي بردم .گفتند اين دستاني است که در دنيا به سوي يارانه گرفتن دراز بوده است و هم اينک به آتش جهنم گرفتار همي شده است.