LCDهایی که رنگ ها را می بینند!

دانشمندان در تلاش هستند نسل جدیدی از LCD ها را تولید کنند که با الهام گرفتن از توانایی منحصربفرد ماهی مرکب طراحی شده است.

رنگ‌گرایی در شأن نامزد انتخابات ایران نیست

عده‌ای از کاندیداها بدون در نظر گرفتن قواعد نظام جمهوری اسلامی و شأن یک نامزد ریاست بر «جمهور مسلمان ایرانی»، باز در حال افتادن در دامی هستند که پیش‌تر سبزگرایان در آن فروافتادند.

باقر خرازی: نماد انتخاباتی‌ام سبز است

دبیرکل جبهه حزب‌الله گفت: نماد بنده در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری رنگ سبز خواهد بود، چرا که به سبز ولایی و اهل بیت معتقد هستم.

احتمال یکی بودن مجتهد قلابی و عضو فعال سایت‌های ضد دین+ تصویر

جستجو در پایگاه های اینترنتی و پرس و جو از طلابی که در سایت های اینترنتی به کار شبهه شناسی اشتغال دارند به این نتیجه ما را رساند که از هنگام بازداشت آرش هنرور شجاعی، حضور آی دی «آرش بی خدا» در سایت های ضد دین، بسیار کمرنگ شده است. لذا می توان نتیجه گرفت وی همان آرش بی خدا است.

آمریکا تصمیم گرفت منافقین «تروریست» بمانند! خیال برخی راحت شد

برخلاف تلاش‌های فراوان و لابی‌های گسترده توسط منافقین و هزینه‌های كلان برای برخی چهره‌های بانفوذ آمریكا، با انتشار فهرست گروه‌های تروریستی مشخص شد دولت این كشور نام گروهك تروریستی مجاهدین خلق را از این فهرست حذف نکرده است.

یادداشت «ده‌نمکی» در مورد توزیع کُپی «اخراجی‌ها ۳»

امشب که روشنفکر نما ها تنها یک هفته پس از اکران فیلم اخراجی ها نسخه قاچاق اخراجی ها را بر روی وب سایت ها گذاشتند همان حس زمان تعطیل شدن نشریه شلمچه به دست مهاجرانی را دارم.نشریه ای که مظلومانه و به حکم یک آقازاده در پشت پرده و برای دلخوشی عالیجناب…. تعطیل شد

چرا خون سبز نمی‌جوشد؟!

خون برای جریانی که خاستگاه دینی ندارد و آخرت نمی‌شناسد هیچ ارزشی ایجاد نمی‌کند. دنیاگرایان و غرب‌زدگان با دیدن خون یاد خشونت و خونریزی و وحشت می‌افتند نه یاد مظلومیت و شرف و سعادت اخروی.

کتاب روزشمار حوادث سال ۸۸ منتشر شد

میرحسین موسوی: ضمن حضور در مسجد ارشاد شهرری به همراه همسر خود در میان خبرنگاران از امیدواري خود برای وحدت جهت رفع مشکلان کشور سخن گفت و تاکید کرد با حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات مشکلات احتمالی برطرف خواهد شد.

گزارش اتفاقات ۲۵ بهمن در دانشگاه شریف

مدتی از شعار دادن این عده از دانشجویان نگذشته بود که سایر دانشجویان و حامیان نظام جمهوری اسلامی شروع به شعار دادن بر علیه آن‌ها و در نفی فتنه و حمایت از مردم مصر کردند. جمعیت معترضین حامی فتنه بین 250 تا 350 نفر تخمین زده شده است.

وحشی‌گری ضدانقلاب و ضرب و شتم مردم در ۲۵ بهمن + تصویر

بنا به گزارش خبرنگار تریبون مستضعفین تعدادی از نیروهای مردمی روز گذشته در جریان مقابله با عوامل ضدانقلاب در برخی از نواحی تهران مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفته و راهی بیمارستان شده اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.