مردم نگران نباشند اسنک های پف دار با ذرت دامی برای سلامتی مضر نیست

دکتر مفید، مدیرکل امور فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو درباره موضوع تولید اسنک های حجیم با ذرت دامی و نگرانی ها برای مصرف محصولات موجود در بازار گفت: طی ۲ هفته آینده بازدید کلی از تمام کارخانه های تولید اسنک حجیم یا پفی در سطح کشور انجام می شود و نتیجه آن را ۱۵ دی ماه اطلاع رسانی عمومی می کنیم.

خوردن روزانه قهوه با بدن چه می کند؟

بسیاری از ما عاشق قهوه هستیم، اما خوردن همیشگی آن چه تاثیری روی بدن ما دارد؟ آمار نشان می دهد که ۵۴ درصد آمریکایی هایی که بیش از ۱۸ سال سن دارند، روزانه حدود ۳ فنجان قهوه می خورند.

🔸اولین گردهمایی فعالان حوزه خانواده در سراسر کشور برگزار می شود.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ncfamily.ir مراجعه کنید.

مک‌دونالد در ایران ثبت شد؟ + سند

بعد از انتشار خبر جنجالی آگهی شرکت مک‌دونالد برای اعطای نمایندگی در تهران و باز کردن فرم ثبت نام الکترونیک نمایندگی‌اش در ایران، حالا اسنادی به دست آمده است که نشان می‌دهد این شرکت بزرگ صنایع غذایی که به نماد آمریکا شهرت دارد، در تاریخ 24/5/1391 درخواست ثبت علامت تجاری کرده است و در تاریخ 25/10/1392 به ثبت رسیده است. علامت تجاری شرکت مک‌دونالد در ایران با نام های تجاری “مک‌فلری” و “McFLURRY” که نام یکی از محصولات شرکت مک‌دونالد است، به ثبت رسیده است.

قدرت نرم یعنی شهرت عزاداری امام حسین در جهان

این فعال فرهنگی به روایت امام جواد علیه السلام اشاره داشته و متذکر شد: « مَنْ أَصْغی إِلی ناطِق فَقَدْ عَبَدَهُ» هرکس گوش به گوینده‌ای دهد به راستی که او را پرستیده، یعنی زمانی که دارید دل و جان می‌دهید به یک رسانه در حال بندگی آن هستید. برای مثال رسانه می‌خواهد فلان ماده‌ی غذایی مصرف شود، پس می‌شویم آنچه که او می‌خواهد. بنابراین رابطه سبک زندگی و مصرف با آن باورها و ترجیحات رابطه‌ی متقابل دارد.

برای مقابله با سبک‌زندگی غربی نیازمند کار تئوریک هستیم

زرشناس با اشاره به بحث غربزدگی در دنیای مدرن به ویژه از سوی کشورهای جهان سوم و درحال توسعه گفت: سردرگمی برای ما نتیجه‌ای مقابل غرب زدگی فراهم نمی‌کند باید بتوانیم تفکر کنیم و راه صحیح در پیش بگیریم یک بار غفلت ما را دچار چالش‌های بسیاری کرده و بنابراین از این پس باید آگاه باشیم و منظومه فکری خوبی طراحی کنیم.

برنامه روزانه یک ایرانی ۱۵ سال به بالا

بر اساس یافته‌های مرکز آمار ایران، افراد 15 ساله و بیش‌تر در یک شبانه روز به طور متوسط بیش ترین زمان خود را به فعالیت های نگهداری و مراقبت شخصی با 13 ساعت و 12 دقیقه، فعالیت خانه داری با 3 ساعت و 18 دقیقه، کار و فعالیت‌های شغلی با 2 ساعت و 55 دقیقه و استفاده از رسانه‌های جمعی با 2 ساعت و 3 دقیقه، اختصاص داده‌اند.

ماجرای بازجویی رضاشاه از یک مرجع تقلید

در شماره جدید همشهری آیه پرونده‌ای درباره تأثیر ماهواره‌ها بر سبک زندگی منتشر شده، همچنین مروری بر سابقه ورود ماهواره در کشور و تغییر رویکردهای شبکه‌های فارسی‌زبان از سیاست به سبک زندگی شده است.

از ورزش زورخانه‌ای تا پارکور

ورز‌ش‌هایی که مورد استقبال توده مردم قرار می‌گیرند را می‌توان معلول شرایط و نیازهای روانی-اجتماعی آن جامعه دانست. ورزش پتانسیل آن را دارد که همچون یک سبک زندگی خود را نشان دهد.

ماجرای زیرسیگاری طلای شهید بهشتی

«آقای مروی! اگر از این چراغ هم عبور کنی، دیگر نمی‌شود پشت سرت نماز خواند، زیرا عبور از چراغ قرمز اول گناه صغیره است و اصرار بر آن کبیره و موجب سلب عدالت از افراد می‌شود. ضمن این که من هم از ماشینت پیاده می‌شوم.»

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.